Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pont New Yorkban él a...

Miért pont New Yorkban él a legtöbb puerto ricoi?

Figyelt kérdés
New Yorkban NY állammal együtt több mint 1 millió puerto ricói él, míg a sokkal közelebb levő Floridaban kb. 847 ezer puerto ricoi él.
2018. júl. 9. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Megszámoltad őket? Vagy honnan tudod? Ingázol a két város között és az egyik sarki kisboltban 6 darab puertoricoi volt a másik állam másik vegyesboltjában meg 8?


Hogy a francba jut eszébe valakinek ilyen kérdés?

2018. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es: Ha nem tudsz válaszolni, akkor nem kötelező itt fröcsögnöd.


[link]


Íme a forrás.

2018. júl. 9. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

# 2


senki nem fröcsköl, csak nem értem miért van szükséged erre az információra, miért érdekel? ott laksz, vagy mi?

2018. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"senki nem fröcsköl, csak nem értem miért van szükséged erre az információra, miért érdekel? ott laksz, vagy mi?"


Mert érdekel és kész. Ha nem tudsz válaszolni és értetlenkedsz az a te bajod.

2018. júl. 9. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

# 4


én nem értetlenkedek, csak még mindig nem értem miért van szükséged ilyen információra főleg úgy, hogy ott sem laksz :D


na te tudod...hát akkor jó válaszkeresést.


de most tényleg, ki akarsz költözni és ahol kevesebben laknak oda akarsz menni? vagy mi? :D

2018. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem unod a szánalmas kötekedésed? Jogom van azt kérdezni amit akarok, mert sajt. Ennyi.
2018. júl. 9. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: De miért kellene neked értened, hogy mást, miért érdekel valami? Vegtére is azért van ez az oldal, hogy az ember kérdéseket tehessen fel, amelyekre szerencßés esetben, még normális válaszokat is kaphat.
2018. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


elnézést, hogy élek a szólásszabadság jogával és kérdezni merek! Elnézést, hogy meg merem kérdezni miért tesz fel ilyen kérdést, ha ez a kérdező lelki világát zavarja akkor nagyon sajnálom! pukkadjon meg akkor a kedves kérdező, ha arra nem képes hogy emberi hangnemben beszélgessen más emberekkel. Akkor ne kérdezzen ha nem tud kommunikálni.

2018. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Munkahely miatt gondolom
2018. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"elnézést, hogy élek a szólásszabadság jogával és kérdezni merek! Elnézést, hogy meg merem kérdezni miért tesz fel ilyen kérdést, ha ez a kérdező lelki világát zavarja akkor nagyon sajnálom! pukkadjon meg akkor a kedves kérdező, ha arra nem képes hogy emberi hangnemben beszélgessen más emberekkel. Akkor ne kérdezzen ha nem tud kommunikálni."


Már elmondtam, mert érdekel. Kérdésre kérdéssel a dedósok válaszolnak. Az, hogy agyilag nem vagy képes egy tök egyszerű kérdést megérteni, nem az én bajom. Pukkadjál meg te, ha trollkodáson kívül nem tudsz semmit.

2018. júl. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!