Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak engem bánt ez a migráció?

Csak engem bánt ez a migráció?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én nagyon féltem Európát a távol jövőben. Állandóan jönnek a kontinensen kívül a bevándorlók. A legnagyobb baj azzal van, hogy nem akarnak alkalmazkodni, és saját "hatalmat" akarnak keríteni Európa felett. Ki akarják az európai (keresztény) embereket irtani. Olvastam egy hírt, amiben egy migránst kérdeztek erről. Pontosan erről beszélt, hogy át akarják venni a hatalmat felettünk, és ami a legabszurdabb, hogy ki is akarnak minket irtani. (Igen ezt így mondta, látszott rajta, hogy fejmosáson ment át). Egy másik ijesztő, hogy szintén néztem a híreket, ugyanúgy interjúvolták a migránst. Egyenesen szemtől szembe megmondta a német riporternek, hogy ő nem akar dolgozni, se megtanulni az ország nyelvét. Már külön zónákat csináltak maguknak. Ami kiverte a biztosítékot, amikor mesélte ismerősöm, hogy Ausztriában egy arab nő bekerült a kórházba, ahol egy osztrák nővel került össze. Erre az arab nő elkezdett reklamálni, hogy nem tud mással egy terembe lenni, vigyék el az osztrák nőt. ÉS(!!!) kivitték az osztrák nőt a teremből. Egyszerűen nem fogom fel, hogy Brüsszel ezt hogyan tudja támogatni? Azt támogatja, hogy a vén Európát szépen ledegradálja egy teljesen más nép. Tisztázzuk, szoktam nézni ezzel kapcsolatban híreket. Nem, nem a magyar lapokat, hanem külföldi oldalakat, inkább a németül vagy angolul. Igazából annyira nem érdekel a politika, de ez már nekem szemet szúr. De legfőképpen az is kiváltja belőlem ezt, hogy a szüleim hátáron túli magyarként jöttek ide az országba, még a 90-es években. Mesélték, hogy mennyire embertelenül bántak velük, amint meg tudták, hogy "Romániából" jöttek. Napokat álltak a határon, hogy tovább engedjék őket. Ők egy szelet kenyeret se kaptak, nem hogy hőbörögjenek, hogy ők ilyet nem ehetnek. Ők teljesen legálisan jöttek az országba, egy jobb életreményében. Próbáltak alkalmazkodni a társadalomhoz, de egy ideig őket alsóbb "mocskos román" rétegbe sorolták. Anyukám mesélte, hogy amikor elkezdett dolgozni, sokkal jobban hajtották, mint a "magyarokat". Volt olyan is, hogy anyukám a hét napból hat nap 12 órát dolgozott, ezért szeretett volna egy szabadnapot. Azt kapta válaszul, hogy a románoknak nem jár pihenő. Kérdem én, hogy a határon túliakkal, akik ugyan olyan emberek voltak, mint akik Magyarországon élnek, csak más történelmi hátérrel, hogyan bánhattak így velük? Hol fog a migráns ilyen dologban részesülni? Kérem én, hogy melyik migárnssal fognak úgy bánni, mint a szüleimmel akkoriban? Ezek kapják az Iphone mellé a több ezer eurós segélyt miközben az országok gazdaságát szépen lassan rombolják. Se a német kormányt, se a franciát nem értem, miért is kell nekünk egy teljesen más civilizáció? Mielőtt valaki azzal jönne, hogy ezért vagyok a migráció ellen, nem így van. Tudom, hogy ez csak Magyarországot érintette. Igen, beismerem, vannak közöttük is normális ember, akik képesek voltak alkalmazkodni. Megtanulták az ország nyelvét, beolvadtak. Én személy szerint visszatoloncolnám őket egytől egyig. Menjenek vissza ahonnan jöttek. Menekülnek a háborútól? Igen? És mi magyarok hány harcon mentünk át? Mi hányszor kiálltunk a hazáért? Ha sikerült, ha nem. Nem fogtuk magunkat és szépen másnak a nyakára másztunk. Ha a mi őseink képesek voltak meghalni a hazáért, akkor ezek a migránsoknak is ezt kéne tenniük.

2018. aug. 1. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

"Arról van szó, hogy én nagyon féltem Európát a távol jövőben."


Egy Fideszes válasza: Teljes mértékbe igazad van! Borzasztó, ami itt megy, és nem szabadna hagyni, hogy az európai embereket felváltsák az afrikaiak.


Egy liberális válasza: Eszednél vagy? Európát félted? A hazánkat nem félted, hogy Orbán tönkre teszi? Sokkal rosszabbak a körülmények nálunk, mint máshol Nyugat-Európában! Itt nálunk minden megy tönkre, minden rohad szét! És a kormány nem tesz semmit ellene, csak lopja a pénzt!

2018. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Bocs, de nem olvasom végig túl hosszú, csak a főkérdésre válaszolnék.

Nem csak neked, minden jóérzésű embernek aki járt már köztük.

2018. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
2 én jártam és nigériában is voltam nyaralni 2 hetet. Semmi gond nem volt velük és sokkal jobb volt mint Németországban nyaralni.
2018. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Engem jobban bánt a kórházak állapota
2018. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem jártam Nigériában. Oda kik migrálnak, svájciak?
2018. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, beismerem, vannak közöttük is normális ember, akik képesek voltak alkalmazkodni."



Úgy érted az Európába napjainkban beáramló szír és afrikai migránsok közt? Akkor te vagy sosem találkoztál egyel sem, vagy nagyon beteg ember vagy.

2018. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Még egy idióta, aki mindent benyel, amit csak a FideSS közvetít.
2018. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Jó üzlet az a háború, ahol sok hadianyagot el lehet adni, erre már utalt a miniszterelnök úr is, már, hogy a hadiiparunkat is fejleszteni kell... A Te szüleid is átmigráltak nagy Romániából, holott ott a Kárpátok Géniusza volt a fővezér. De persze megkérdezhetnéd az ősmagyarokat is, hogy mi a fenének hagyták ott az Uralt, később meg az Etelközt és minek foglalták el az itt élő morváktól ezt az átjáróházat....Azóta is ennek isszuk a levét.
2018. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

most komolyan, ti összebeszéltek hogy éppen melyik ügyeletes kérdésgyártó írjon ki ilyen provokáló kérdést hogy tudjatok rá fröcsögni egy jót a komment szekcióban? :D

csak mert olyan bőszen válaszolgatnak itt az ellenzékiek, erre a full provokatív kérdésre.

van nálatok felvétel? :D

2018. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy a kibocsátó országban járva kedves emberekkel találkozol, de nem azok indulnak nagyrészt útnak hanem az ottani gettók meg lepukkant helyek lakói. az ilyen helyeken élők közt pedig sokkal több a bűnöző még itt Magyarországon is
2018. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!