Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberális migráns fertő-poko...

A liberális migráns fertő-pokol, a hanyatló nyugati Bécs lett a világ legélhetőbb városa? Ez is csak lipsi hazugság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem erről a városról csinált videót a fidesz? Nem ez volt az a város amit úgy mutatott be a fidesz hogy élhetetlen a migránsok miatt? Mi az igazság?


2018. aug. 14. 11:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Az igazságot csak akkor láthatod, ha leveszed a szemüveget. Addig semmi esély rá.

Én csak annyit látok, hogy a magyar agymosás olyan sikeres, hogy emberek számára fogalmak megkülönböztetése lehetetlenebb, mint fej nélkül élni, láb nélkül futkosni.

2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%

Azért érdekes, hogy ezzel a részével nem is foglalkoztak

a libsik:



Londoni elemzők szerint Budapest a világ 34. legélhetőbb helye, ezzel olyan világvárosokat utasítottunk magunk mögé, mint Madrid, Washington, Dublin, Miami, Chicago és Reykjavík.



[link]

2018. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

888 és nincs megjelölve forrás, akár hazugság is lehetne.


De utolsó és akkor Bécs már nem a legélhetőbb város? Ennek mi köze hozzá, nem értem.

2018. aug. 14. 19:50
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
19:29: ebből látszik, hogy komolytalan a lista. Budapest megelőzi Reykjavikot, na persze. Röhej.
2018. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

"888 és nincs megjelölve forrás, akár hazugság is lehetne."


444.hu a forrásod és akár hazugság is lehetne és hazugság is.

2018. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
#15 hol van 444-es forrás "elvtárs"?
2018. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Neked igen, te eldöntöd, hogy valami jó, és akkor csak a Fidesz, vagy valami rossz, és akkor csak libsi (legalább leírni tudd, amit leszólsz).


Amúgy, minden attól függ, hogy mit tekintünk élhetőbbnek. Ez rendkívül eltérő tud lenni. Csak példálózom. Aki Reykjavíkot migránsokkal tömöttnek állítja be, azzal további kommunikáció fölösleges. Nála bármi lehet fekete. Aki nem szereti a hosszú sötét éjszakákat, azt megértem. Aki a forró nyarakat szereti, szintén megértem. Aki a nagyváros lüktetését kívánja, megértem. Mindezeket nem ott érdemes keresni. De aki a nyugalmat, tisztaságot, kultúrát, normális, szívélyes emberi kapcsolatokat előnyben részesít, annak a számára Budapest és Reykjavík távolsága fényévekben mérhető. Nem Budapest javára. És ez engem szomorúsággal tölt el. Ha arra gondolok, mitől ilyen Budapest, akkor mérhetetlen dühvel.

2018. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%

Én szeretem Budapest azon részét, ahol élünk - de jó lenne otthon lenni, fúj a rohadt szél itt Rotterdamban, rakodásra várok reggel óta - valaha hírhedt rész volt, ma nagyon nyugis. Szép, virágos, rendben tartva. Van egy kis tó, tavirózsákkal, szép játszóterek, ingyenes játszóház, sokféle program, bábszínház, könyvtár, antikvárium a közelben. A törzshelyem, ahová 23 éve járok.


Sehol egy fejkendő, nincsenek arabok, egy török kisfiú volt ott, amikor még bölcsibe járt a kislányom, de azok jó fejek voltak. Egy - két kínai, van egy kínai piac nem messze. Biztonságos, a fél éves kocsim az utcán áll (lekopog), ez nem volt mindig így errefelé. Rendelő, patika 500 méterre. Én értem, hogy nem "cool", mert nincsenek bandák, meg nem rappelnek feketék az utcán, de ez így élhető. Kell ettől élhetőbb?


A múltkor Schwechaton vesztegeltem valamiért, besétáltam mélyen Bécs irányába. Hát...Sok Gemütlich Österreicherral nem találkoztam...

2018. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lipsi hazugság? Igazi kretének vagytok. Csak szeretnétek olyan "fertő-pokol, hanyatló" városban élni mint Bécs, ahol normálisan lefedett a város metróval, villamossal, busszal és elővárosi vasúttal. Már lassan rosszabbak vagytok mint a kommenyisták akik a "hanyatló Nyugat"-ról ajvékoltak folyton.


Ne toljátok fullba a kretént, narancsködös trollok.

2018. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!