Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországnak valójában...

Németországnak valójában kezdettől nem volt sok esélye a II. világháborúban?

Figyelt kérdés
Tkp. 41-ig győztesnek látszottak, nem volt ellenfelük, de valójában az USA pénzelte Angliát, és később a SZU-t is. Németországnak nem volt elég ideje fejleszteni a haderejét, már Lengyelország, majd Franciaország ellen sem volt igazán erős, Angliát sem tudta volna elfoglalni gyenge flottája és légiereje miatt még, ezért fordult a SZU ellen, hogy legalább nyersanyagai legyenek. Viszont az USA történészek szerint 42-re megtámadta volna Németországot, annyit invesztált a háborúba és haderejét is rohamléptekben fejlesztette. És akkor a SZU is bármikor támadhatott, főleg, ha a másik fronton gondjai támadnak Németországnak. Talán ha Japán is megtámadja a SZU-t Keletről, akkor győzhetett volna, bár Japán elég gyengének tűnt. Tehát nem Hitler hülyeségein múlt.

2018. aug. 18. 08:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Az 50 millió csak egy antifasiszta hazugság. Pár millió katona halt meg a nyugati fronton. 20-30 millió ember a távol-keletin, amihez semmi köze nem volt. 27 millió szovjet a keleti fronton, arról, hogy ők ellene harcoltak, nem Sztálinék ellen, nem ő tehetett. A táborokban 5-6-8 millió zsidó, kommunista, antifa, lengyel és jelentős részük vörös hadifogoly. Amit nálunk csináltak 18-19-ben, 45 után (pl. 300 ezer magyar meggyilkolása Rákosik, Lukácsok, Kaganovichok, Kun Bélák által), és ami azóta történik (pl. férfi szépségkirálynő...), az nem nevezhető pozitívnak, sőt emberiesség elleni bűn. 100 millió embert öltek meg a Rákosik, Kun Bélák, Szamuelyk, a kommunisták, ,szovjetek, stb. És mondanom sem kell, nem a németek kezdték. Már Hitler előtt sokkal több áldozatot hoztak össze a Szanuelyk.
2018. aug. 18. 09:20
 12/36 anonim ***** válasza:
28%

De a szepseg kiralyno azert az megis csak nagyobb problema.


Mar leirtam mit csinalj.

2018. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Elég nagy probléma, ha olyan erkölcsöt hoztak létre az antifák, hogy szépségkirálynő lehet egy férfi...
2018. aug. 18. 09:32
 14/36 anonim ***** válasza:
59%

"Elég nagy probléma, ha olyan erkölcsöt hoztak létre az antifák, hogy szépségkirálynő lehet egy férfi..."


Ez tényleg rettenetes! Hát én nem is tudom, hogy most mi lesz velem! Szerintem most azonnal vezessünk be diktatúrát az egész EU-ban és dolgozzunk heti 90 órát, hogy a Bölcs Vezető kedvére tegyünk, de legalább nem lesznek barnabőrű emberek, meg transzvesztiták és ez mindennél fontosabb ám, mert nem bírom elviselni, ha valaki kicsit is más, mint én!

2018. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%

A 10-esnek igaza van, attól nem lesz senki "jó", hogy vannak nála "rosszabbak". Mind e a faiszmus, minda kommuzmus bűn rossz volt és mindkettő megbukott. Tessék a továbblépéssel foglalkozni: Dugin pl remek.

Az itt pattogó trágár magyargyűlölőnek 43%on állónak meg üzenem: fogja fel, hogy több mint 40 évig dicsőíteni kellett a szarokat- megváltóként kellett rájuk tekinteni - holott csak elárulták a kereszténységet, a magyarságot, az országot, a nemzetet.

Ennek VÉGE - és ez nem azt jelenti, hogy a fasizmus "jó", hanem azt, hogy 100 év hazugság után tisztábban lehet látni, ma már lehet látni, hogy akarták elpusztítani az országot, a nemzetet 1919-től szisztematikusan, ma már lehet beszélni holodomorról, ma már lehet döbbenten tapasztalni, hogy nem kér bocsánatot az atombombákért a szennyObama, ott mosolyog a japán megemlékezésen, de ezt nem tudná megtenni. Valamint azt is lehet látni a neoliberálisbőrbe bújva hogy mentették át magukat a "győztesek". Legragyogóbb tarkonlövető filozófusunk, Lukács György tevékenységét is lehet érteni.

A Kérdezőnek: [link]

2018. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
2018. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Itt többről van szó, mint hogy egy férfi szépségkirálynő, ezek általánosan elterjedt trendek, a balliberális deviancia átszőtte a társadalmat, rengeteg szenvedést, bűncselekményt, gyilkosságot eredményezve. Ez csak egy példa, ha lenne eszed, felfognád. 15, én nem tartom bűnnek az igazságosságot, hogy mindenki azt kapja, amit érdemel, hisz ez tök jó. Ilyen csak a mesében van, de akkor egy pillanatra a hazaszeretet és az igazság nyert csatákat. Nekünk is sok területünket adták vissza. Szerintem egy rossz ember, egy társadalmon masszívan élősködő, másokat megkárosító, az igazságot nem ismerő ember létezése bűn. Van pl. egy társadalmi csoport, amely fogta magát, kommunista diktatúrákat alakított ki az őt befogadó országokban, megölt 100 millió embert, elvett egy országot egy néptől, és azóta terrorizálja azt, gettóba zárva, majd most a multikultit, azaz az europid nemzetek eltüntetését és a férfi szépségkirálynőhöz hasonló beteg dolgokat erőltet a világra. Na, az ilyen csoportok voltak a fasiszták ellenségei sok esetben. Követtek el hibákat persze, tévedtek, de alapvetően jót akartak.
2018. aug. 18. 09:56
 18/36 anonim ***** válasza:

En lennek a pattogo 43%? Magyargyulolo azert nem vagyok.


Kerdezo: Teged fejbelolek a csaladod mehet a gulagba rabszolganak amig a -50 fokban le nem tornek az ujjaik, utana megetetm oket a tobbivel. De csak azert mert jot akarok :)

2018. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ez van, amikor kiengednek egy komcsit, és nem szedi a gyógyszereit.
2018. aug. 18. 10:26
 20/36 A kérdező kommentje:
A németek tényleg jót akartak, az igazságot képviselték, hisz tényleg őket illették ősi területeik és Ausztria, de nekünk is szép nagy területeket adtak vissza, és még többet akartak visszaadni, mint amennyit Horthy kért. Tehát Hitler jobb volt a magyarokhoz, mint Horthy... Volt, amiben tévedtek, több százezer ártatlant öltek meg, azt hiszem. A cigánysággal kapcsolatban is tévedtek szerintem. De több százezerhez képest 30-40 millió komcsit, azaz 100-szor annyit likvidáltak. Míg a szövetségesek és a SZU mondjuk 50-60-80 millió embert öltek meg válogatás nélkül. Ők egyáltalán nem válogattak, csak a gyilkolás volt a céljuk. Tehát itt az arány a jó, rossz emberek közt nagyon rossz, olyan, mint a teljes populációban. Míg a másik esetben elhanyagolható.
2018. aug. 18. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!