Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van rá esély, hogy a németekne...

Van rá esély, hogy a németeknek elegük lesz, és erőszakkal váltják el Merkelt?

Figyelt kérdés

Illetve kérdésem még, hogy a liberális baloldal mivel magyarázza, hogy a hőn szeretett migránsai gyilkolják az európaiakat? Ha állítólag mindig kiállnak az ártatlanok mellett, akkor miért védenek gyilkosokat, és miért magyarázkodnak? Miért erőltetik a bevándorlást és a népességcserét, hogyha ez a politika kezd megbukni Európában?


[link]


2018. aug. 28. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly a németek újraválasztották Merkelt. Demokratikusan. Szóval mi is a problémád?
2018. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Hát egyes, talán olvasd el még egyszer a kérdést, mert nem arra válaszoltál.
2018. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Kubik! Állítsd le magad! Megszoktam, hogy mindig rasszista kérdéseket teszel fel, éppen ezért egyszerűbb, ha szó nélkül jelentem a kérdéseidet. Fogd fel, hogy NINCS MIGRÁNSBŰNÖZÉS!!!!!! Fideszbűnözés van csak! Merkel országában 5x annyi a fizetés mint nálunk, Orbán diktatúrájában! Nincs miért lázadniuk, fogd már fel! És hagyd abba a provokatív kérdéseidet!
2018. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Merkel a legmagasabban támogatott ember Németországban, ha megbuktatnák akkor a német állam mint amit ma ismerünk megszünne és elkellene lecsúszni a lejtőn ((Mint általában az olyan országokban ahol kevés támogatottsággal rendelkező emberek vezetnek)).
2018. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
ELŐZŐ: Hát nem tudom, ezt mire föl mnodod, Merkel pártjának a népszerűsége a béka feneke alatt van, történelmi mélypontra vezette a CDU-t, szerintem hamarosan meg fog bukni. (a pártja leváltja)
2018. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha nem az Origo-ról linkelsz, akkor lehet, hogy érdemes elindítani egy vitát, de amúgy ez csak a kormányzati propaganda továbbpörgetése.
2018. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Nem origo,888ról kell informálodni.

2018. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

A német társadalomnak két esélye van:


1, a bevándorlókat rövid időn belül integrálja. Ennek esélye pont annyi, mint hogy ebben az évtizedben eljutunk a szomszédos galaxisba.Semmi. Viszont mivel az integrálás sikertelen, a számuk 20-30-40 év múlva drasztikusan megemelkedik. Ez lényegében polgárháborús helyzetet fog generálni és isten tudja mi lesz a vége (szerintem semmi jó).


2. verzió: a bevándorlók 90%-át visszaküldeni, és csak a képzett, beilleszkedni tudókat megtartani. Ennek van kisebb esélye, hogy sikerül. Viszont így a népességcserét és a konfliktusokat meg lehet állítani. Vajon kinek/kiknek az érdeke, hogy a legerősebb Európai gazdaságot bedöntsék?


"Illetve kérdésem még, hogy a liberális baloldal mivel magyarázza, hogy a hőn szeretett migránsai gyilkolják az európaiakat? "


Mivel? Egyrészt ezek "fake news" hírek, fideszes propaganda.Másrészt azt mondják, hogy ez az integráció kezdeti fázisa (haha).Harmadrészt azt mondják, hogy debezzegafehérekisgyilkolásznak..



"miért védenek gyilkosokat, és miért magyarázkodnak?"


Mert a kultúrmarxista ideológiát érzelmi és nem racionális alapon fogadják el. Neked vagy nekem teljesen logikus, ésszerű, hogy mi zajlik Európában és hogy mi lenne a megoldás. Ők ugyanezzel bár tisztában vannak, de magasztos erkölcsökre hivatkozva letagadják a valóságot és már csak azért is ellentmondanak neked, mert te jobbos vagy.

2018. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2%
Mondjuk elég nehezen tudott kormányt alakítani Merkel az biztos.
2018. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%

"Majd ha nem az Origo-ról linkelsz, akkor lehet, hogy"


Szar is az, amikor az index is lehozza.

Kezd már nagyon unalmas lenni ez a kétségbeesett vergődés.

2018. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!