Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják annyian az USA-t?

Miért utálják annyian az USA-t?

Figyelt kérdés
Mindenki le "libsizi" az USA-t, de mi a baj a liberalizmussal? Tudtommal a szabadságot jelenti, legalábbis onnan ered a szó... Mi a baj Amerikával, és az USA-val? Nem tudom megérteni. Én szívem szerint szeretem az USA-t, sőt... ott is akarok élni, ott dolgozni stb... Szóval, aki nem utálja, és normális választ tud adni, az kérem, hogy akkor adjon választ! (Bocsi a szóismétlésért!)

2018. szept. 7. 15:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%
Mert mindenbe beleszól, és mivel ő a legerősebb állam, ezért gyakorlatilag azt csinál, amit akar, mert mindenki fél tőle.
2018. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
91%
Mert állandóan műsorol, állandóak a háborúk.
2018. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
15%
Mondj egy pár okot,hogy miért ne tegyék!
2018. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
82%
Mert amikor fingik egyet az USA, az egész világ szagolja.
2018. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
76%
Mert a világmentő szerepet aggatja magára közben meg több háborút és konfliktust szít mint bárki más
2018. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
74%

Sok mindenért utálják őket szerte a világon, nem mindenki ugyanazért, kinek mi a problémája velük.

A csillogó kirakat mögött nagyon sok az árnyék.

Én utálom a vásárlási mizériájukat, az ostoba reklámokat, mert egyenesen szeretem a régi dolgokat, nagyanyó kávédarálóját, bár vannak persze viszonylag modern cuccaim is, de eszembe sincs cserélgetni őket. Egy csomó minden rossz onnan jön, mint a reklámok, az idióta show műsorok, a képregényfilmes gyermeteg akciósorozatok, de ez igaz az összes Hollywoodi szemétre.

Nem bírom a propagandafilmjeiket, amikkel majdnem ugyanúgy hamisítják a történelmet, mint régen az oroszok, a sznobizmusukat.

Az is utálatos, mennyire védik a vadkapitalizmust, pár ember lenyúlja az ország bevételének a felét, de négymillió hajléktalan kóborol az utakon, ami a nagy jólét közepette egyenesen irritáló.

Mondhatnád, hogy - mi közöm hozzá -, de az a baj, hogy mindenben példát akarnak adni a világban és sajnos mi követjük is őket ebben, már itt is szedi magát a Mészáros, meg a csövesek kérdésében miért nem a svéd, vagy a német példát követjük? Ott bezzeg nincs csöves, vagy a bevándorlás előtti időkig nem volt, ezt tanúsítom, egy szerény szobára, meg szociális alapellátásra mindenki jogosult.

Ott vannak az agyatlan szektáik, az ID mozgalom, vagy a Jehovások, az anakronisztikus vallásosságuk, vagy a habzó szájú kommunistaellenességük, ja, a vörös veszedelem, mintha ők nem szórtak volna meg minket is atommal, ugyanúgy, nekünk ők voltak a veszedelem, meg a világ egyik felének is.

A nagy demokraták támogatnak diktátort is, ha abból hasznuk van, szörnyű, amit művelnek dél-Amerikában, meg a Közel-keleten, aztán verik a nyálukat, mintha mindenki azt akarná, amit ők.

A szabadságuk is fura, a fegyvertartás, vagy az, hogy törvényesen ki lehet rabolni embereket, egy üzér bedöntheti a fontot, a narkós őrületük, a maffia hatalma, amely beépülhet mindenhová, még a politikába, vagy a rendőrségbe is.

Kábítják a népet, amely lassan agyalágyulttá van faragva, ki nem állhatom a négereiket, akiknek többsége jobban járt volna, ha rabszolga marad, de a legjobban, ha Afrikából át sem hurcolják, akkor legalább lehetne rendes ember, nem gettólakó söpredék. Az külön irritáló hogy úgy állítják be a helyzetet, mintha minden rendőrfőnök, ügyvéd, tábornok, vagy polgármester néger lenne, az összes filmjükben hemzsegnek az ilyenek, még a világháborúsakban is, holott akkor nem is utazhattak a fehérekkel egy villamoson, meg egy kocsmában nem ihattak, eszükbe sem jutott volna néger kezébe fegyvert adni.

Hazug álszentség mindenhol, persze máshol is van, elismerem, de a töménység a zavaró igazán.

A dollárjukkal összeszednek mindent a világban, amihez semmi közük, mert irodalmuk, művészetük is alig van, a többségük tahó és műveletlen.

Utálom a Mc Donaldsukat, én szerettem a régi kiskocsmákat, ahol lehetett pörköltet is enni, meg egy pohár jóféle borocskát iszogatni, beszélgetni és hangulatos, egyszerű és olcsó is volt, ne gondold, hogy nem lenne rá igény, csak az ilyen szarokkal elveszik előlük a helyet, kinyírták őket.

Ha kimész, meglátod majd, amikor a káprázat elmúlik, hiszen Európai vagy, van szemed, de persze jókat is lehet róluk mondani, csak most nem azt kérdezted.

2018. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
92%

Amerika a szabadság nevében inditott háborúkat arab országok ellen, miközben totál más volt a helyzet(olaj)(és ezzel kb ők indították el a bevándorlási krízist).

Trumplival a vezetőszékben akit antiszemtiának tartanak kevésbé megy már a libsizés mondjuk.

De alapvetően az amerikaiak szörnyűek, borzasztó az egészségügy náluk, az oktatás szintén és ezért az átlag szörnyen buta ott. És ahol sok a buta ember, de bárkinek lehet fegyvere, akkor pontosan az fog történni mint ott...tömeglövöldözések 2 hetente kb.

2018. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
31%
Mert bűnözőkből keletkezett kik több száz millió embert irtottak ki. De ha te szereted őket Hitler ellne egy szavad ne legyen mert óvóbácsi volt hozzájuk képest és rengeteg aranyos kis zsidókát hagyott életben, szinte megszámlálhatatlan hogy mennyit. Hogy mennyi indiánt az amerikánerok az viszont megszámolható.
2018. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
20%

"Én szívem szerint szeretem az USA-t,"


Na akkor oda takarodj kifele. De azt hogy valaha magyar ember voltál, örökre felejtsd el!

2018. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
22%
Hitler ellen egy szavad ne legyen..
2018. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!