Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez az idézet jól...

Szerintetek ez az idézet jól irja le az iszlám hóditás tervezetét Európában?

Figyelt kérdés

Az idezetet a

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__951..

kérdés #5 válaszából vettem.


"...az arab államok technológiai megerősödése nincs ugyan képben, de nem elképzelhetetlen, főleg, ha Európában komolyabban elterjed az Iszlám, akkor felhasználva az olajtőkét, beintegrálódhatnak az Európai gazdaságba, hiszen az integráció nem áll meg azzal, hogy pár millió arab segédmunkással, alacsony végzettségű munkaerővel gyarapodik a kontinens.


Iszlám hátterű cégek, vállalkozások jönnek majd létre, már csak a bevándorlók kiszolgálására is, de később megjelennek majd az ipar, a kereskedelem minden területén.


Ha jelentős számban megtörténik a cégek, vállalatok iszlamizációja, akkor a technológiák átszivárgása, átadása természetszerű lesz, még akár technológiai előny is keletkezhet ezekben az európai Iszlám hátterű csúcstechnikával működő vállalatok jóvoltából, aminek létrejöttét nehéz lesz elkerülni.


Ekkor más csak egy ideológiai válság kell, egy olyan mozgalom, mint a mostani Iszlám Állam szélsőséges fellépése.


Ha dzsihádot hirdetnek, akkor minden lehetséges, nyílt háborúban kitörő konfliktus esetén nem lehet előre tudni, hogy a kontinens lakosságát mennyire vadítja meg az akkor részben már Iszlám befolyás alá vont média.


A migráció még a NATO szervezetét is feltétlenül befolyásolni fogja, hiszen már most kijelentette Merkel, a német kancellár a chemnitzi atrocitások során, hogy a muszlim emberek a német társadalom részét képezik, pedig a migráció még csak kezdeti szakaszában van."



2018. szept. 18. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyszerűen, nem mondhatok mást, ugyanis én írtam.

Azért van benne hiba sajnos, egy helyen azt akartam írni, hogy 'már', de valahogy 'más' lett belőle, elnézést, nem vettem észre.

Nagyon remélem, hogy a végén más hibák is lesznek majd benne...

2018. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is remekül összefoglaltad a folyamatot.
2018. szept. 18. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul írja le, nem ez a terv. 149.000.000 primitív buckalakóval nem lehet semmit kezdeni, mert őket csak az ingyenélős vezérli. Más itt a terv....Ami jól látható is...
2018. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!