Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az USA jövője gazdaságilag,...

Mi az USA jövője gazdaságilag, politikailag, katonailag?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 04:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Az a jövője, hogy szét fog pusztulni a sok bevándorló miatt.

Múltkor néztem egy filmet róla, hogy Portland belvárosát a fekete bandák már háborús övezetté változtatták, a hatóság pedig már nem mert közbeavatkozni, mert Oregon állam rendfenntartó szervei nem voltak képesek elég erőt kiállítani a városi háború megfékezésére.

2010. jún. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
észak amerikai unió
2010. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem húzza sokáig,ha a "kissebség" jobban elszaporodik ott,mi se,ha így megy tovább a bevándorlás Európába.
2010. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
én vagyok nostredamus... kérdezz gyermekem...
2010. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Elkezd vadul időjárást irányítani, ezért felszívja az ég, jó?
2010. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A gazdasági-katonai-politikai tényezők többnyire a vezetésen múlnak,a jelenlegi problémák nem megoldhatatlanok,de sok meló és "zötyögés" lesz velük,időbe telik a változ(tat)ás.

Szerintem az USA jövőjét az egyre durvább természeti csapások (tornádók,erdőtüzek,áradások,időjárási anomáliák) fenyegetik leginkább.

2010. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És lassan nem az USA lesz a világ vezető hatalma, az "etalon", hanem Kína egyszercsak átfogja venni ezt a szerepet.
2010. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Bildenberg csoporttal létrehozzák az Észak-Amerikai Uniót, és magukba olvasszák Kanadát és Mexikót.
2010. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, aztán Kínával elkezdenek háborúzni. Ledobnak egymásra pár ezer nukleáris töltetet, de előtte a Kínaiak megtámadják Alaszkát némi kőolajért. Az USA közben kifejleszti az Exoskeleton(nem vicc tényleg létezik) páncélt, visszaveri a Kínaiakat, de aztán atom... A poszt apokaliptikus világban aztán a mutánsok megkísérlik átvenni a hatalmat az USA nyugati partja fölött, de egy névtelen hős ezt megakadályozza.
2010. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fallout :D:D:D
2010. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!