Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A román történelem oktatásnak...

A román történelem oktatásnak ma is része a magyar ellenesség?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Már régen nem.

Ezt a 20 századi gyűlöletkeltő politikát, csak a fidesz tolja fullba.

Sokszor voltam Romániában mostanság, és a magyarságom miatt semmilyen atrocitás nem ért.

2018. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom valami fideszes pontozott le, aki még sose járt külföldön, csak itthon retteg a saját árnyékától is.
2018. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
25%
Öm. Romániai magyarként elmondhatóm hogy persze vannak magyar gyülőlő románok,de egyre kevesebb. Az embereknek kezd megjönni az esze és rájönni arra hogy nem a nezetiségünk miatt kell utálniuk. De a magyarok között is bőven akad olyan aki adja a szentet hogy jaj őket minden román utálja,ezért ő is ellenséges velük. (Ok nélkül) De a kérdésedre a választ az első már megadta,és igen,a válasz az nem.
2018. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de biztos vagyok benne, hisz a történelmük része, hogy a magyarok elnyomták szegényeket évszázadokig, Erdély mindig román volt, dákoromán téveszme stb. Pár éve az államfőjük magyarok felakasztásáról beszélt...
2018. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
12%
#4 Mint mondtam,nem,nincs benne:P És nem tudom milyen világon élsz de a rendszer váltás óta (1989) az állam főknek nem volt bajuk a magyarokkal,ilyent meg hogy felakasszák a magyarokat,ilyent az elmúlt pár évben biztos nem mondott egy államfő se.
2018. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"az állam főknek nem volt bajuk a magyarokkal"



Akkor miért mondta tavaly Basescu, hogy Románia a Tiszáig tart?

2018. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
2018. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
jaj bocsánat, nem a négyesnek címeztem ezt a két linket, hanem az ötösnek :)
2018. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Ma is félnek a reviziótól.
2018. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

"Gondolom valami fideszes pontozott le, aki még sose járt külföldön, csak itthon retteg a saját árnyékától is."


Mondja ezt egy DK-s akinek a pártja 20 millió románnal riogatott. Mellesleg az a 12% od is abból van hogy én felpontoztalak, pedig fideszes vagyok na most ilyenkor mi van?

2018. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!