Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen elnök Macron?

Milyen elnök Macron?

Figyelt kérdés
Szeretik őt franciaországban? Jobb lett az franciaország mióta ő az elnök?

2018. okt. 10. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Franciaország 1789 óta egy pöcegödör, és ezen macron csak ront.

Egyébként nem is szeretik, mert egy opportunista, felfuvalkodott, nárcisztikus alak. A népszerűsége folyamatosan zuhan.

2018. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőnek van igaza.
2018. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát én éltem ott pár hónapot az év elején, igaz nem Párizsban, hanem vidéken a svájci-német-francia hármashatár közelében. Szerintem Franciaország nagyszerű hely, bárcsak itthon lennének hasonló állapotok, minden tekintetben.


Macron jó elnök európai szemmel, mert erősíti az integrációt ami mindenkinek jó, de hogy Franciaország jobb hely-e önmagában ettől az nehéz kérdés, mert Franciaország eleve nagyon jó hely volt már korábban is.

2018. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Kiváló! Drukkolok neki.
2018. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Láthatóan imádja a néger húst.

Megválasztani meg azért választották meg, mert más politikusok ellen szavaztak, mintha itthon Szélre adták volna a voksot, hogy ne Orbán, Gyurcsány, vagy Karácsony kerüljön a bársonyszékbe.

Eddig még egyetlen választási ígéretét sem tartotta be, vagyis szinte mindenki utálja, talán még a felesége sem szavazna rá, legfeljebb pár néger fiúka.

2018. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem valami népszerű ahogy az első is írta
2018. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!