Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA és Oroszország közti...

Az USA és Oroszország közti konfliktus valamilyen módon befolyásolhatja azt, hogy Magyarországon történik-e valami?

Figyelt kérdés
Mármint ha neadjisten a sokak által emlegetett hidegháború ismét kitörne, akkor az ránk milyen hatással lenne?
2018. okt. 22. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem az ilyen kérdéseket? Most komolyan, el tudsz képzelni olyan forgatókönyvet, amiben USA és Oroszország között hidegháborús konfliktus lenne, és Magyarországon nem történik "valami"?
2018. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nem akarnék 2 debil ország miatt én is szívni, ennyi.
2018. okt. 23. 00:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Csendben igázzák le egymást, de akik nem érintettek, azt hagyják ki.
2018. okt. 23. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez lehetetlen kérés! A levét sosem az issza meg, aki tehet a dolgokról, hanem a legérzékenyebb, legrosszabb állapotban lévő országok. Így Európában Magyarország azok között lesz, akik a nagyok játékát a lehető legjobban megszívja. De ha ez megnyugtat, akkor Afrikában még ennél is nagyobb lesz az utóhatás.

Mint egy hullám úgy megy végig az ilyen a világon, és elsöpör mindenkit, aki gyenge. Leginkább azokat akik gyengék.

Sokkal brutálisabb egy hidegháborús viszony, mint egy "szimpla" világválság, és már annak is brutális következményei vannak olyan helyen, ahol a legkevésbé tehettek róla:

[link]

2018. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végén csattan az ostor.
2018. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Csak nem akarnék 2 debil ország miatt én is szívni, ennyi." Nyugi! Te és mi a saját országunk (debil vezetöi)miatt fogunk szivni. Nem kicsit, de nagyon!
2018. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 11:50


Hát látom te is bevetted az Orbán fóbia kapszulát!


Tudod barátom, a világpolitikai óceán 20 méteres hullámaiban Orbán csicska kicsi intézkedései kb centiket nyomnak a latba!


Az, hogy mi itt kicsiny hazánkban épp éhezünk-e, vagy jobban élünk, az 99.99%-ban a világgazdaságon múlik, amihez az égegyadta világon semmi beleszólásunk nincs kis csicska 10 milliós csóró országként!

2018. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább NATO Orosz balhé lenne, és MO ugye NATO tag.

Ha háború törne ki, Oroszok akár támadhatnák Magyarországot is, határos ország vagyunk, de nem hiszem, hogy harcok lennének az országban.

2018. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!