Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hivatkozási alap a...

Fizikakedvelő kérdése:

Miért hivatkozási alap a neokonzervatívok álláspontja?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes jelenség amit tapasztaltam. A progresszivista liberálisok azzal próbálják meg hitelteleníteni a konzervativizmusát egyes személyeknek,hogy neokonzervatív vagy határmesgyén táncoló liberális konzervatívok álláspontjával mutatkoznak. Ilyen volt például a nemrég elhunyt John Mccain-re való hivatkozás. Csakhogy a neokonzervatívok első ránézésre lehetnének szociálliberálisok is. Persze ilyenkor kőkonzervatívként állítják be őket a "haladók". Válaszokat előre is köszönöm!

2018. okt. 27. 11:47
1 2
 11/18 Alain Delon ***** válasza:
4: Akkor ezt jól elk_rtrad!
2018. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. okt. 27. 20:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Küzdhetsz a megnevezés ellen, de ha egy politikus kiáll, és azt mondja, hogy nulla azaz 0 bevándorlót akar, csak azért mert a prolik gondolkodás nélkül vágnák rá ugyanezt a választ egy ilyen kérdésre, az bizony a populizmus iskolapéldája.
2018. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szépen leproliztad a radikálisabb kritizálóit a bevándorlásnak. Igen,küzdök a megnevezés ellen azért mert amint mondottam akárcsak a rasszizmus,a populizmus is olyan általános kritikává válik lassan,hogy nem fog "értéket" képviselni. Minden mellé oda lehet rakni,mindig.
2018. okt. 27. 20:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor mondjál egy példát arra, ami szerinted populizmus lenne. Vagy ilyen fogalom nem is létezik szerinted?
2018. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elnézést ha pontatlanul fogalmaztam. Igen,létezik populizmus,de ezt mint kritikát felhasználni és érvényteleníteni valakinek a konzervativizmusát(kioktatni) balga dolog. Ezt állítottam párhuzamba a rasszista kifejezéssel.
2018. okt. 27. 20:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te komolyan azt hitted, hogy itt majd értelmes politika-ideológiai diskurzust tudsz majd folytatni az itteni proli népséggel? :D Ez nem az a fórum.
2018. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ki kéne küszöbölnöm a naivitásomat:D
2018. okt. 31. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!