Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Soros György miért venné el a...

Soros György miért venné el a magyar emberektől a rezsicsökkentést?

Figyelt kérdés
ez nem szép tőle!

2018. nov. 9. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
ha nem akarod, hogy elvegyék és vissza kelljen fizetni ami a számlán fel van tüntetve mennyit takarítottál meg, akkor tudod kire kell szavazni és ki fog megvédeni a Soros-tervtől!
2018. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
2018. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Pont leszarja a rezsicsökkentést. Pedig elvehetné, szívesen fizetnék kevesebbet, és ha a piaci árakon kapnám a gázt, áramot akkor az kevesebbe kerülne.
2018. nov. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Csak ha a piaci ár magasabb akkor meg többet. Ez a frank alapú hitel. Deviza alapú hitelesek. Nem forintban vették fel a kölcsönt az drágább hát most meg viszik a házat meg sírás. Át lettek bszva a palánkon mint a 3 más aki benyeli hogy jó az a piaci alap. Vajon miért drágább vagyis nagyobb a THM ha fikaz törlesztőt kérnek a teljes futamidőre. Akkor nem lehet genyózni félúton hogy ja bocsi megemeljük.
2018. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Am a fiksz ár ezért jó mert nem függ az olyan tőzsdemanipulátoroktól mint Gyuribá bár az is kishal az igazi cápákhoz.. pl mikor próbálták lenyomni az olajárat hogy bétámadják Oroszországot csak leesett hogy a dollár meg kifingik ha alacsony az olajár úgyhogy mégse
2018. nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem venné el, hiszen a Fidesznek is megengedte, hogy megcsinálja.
2018. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

#4 Na és szerinted mégis honnal van fizetve a magasabb ár különbözete? Bizony a rekord méretű adódból, ami megy az állami fenntartású közművekhez, ezt pedig akkor is fizeted, mikor alacsonyabb az ára. Egyik zsebből a másikba esete.


Jajj ez a tőzsdemanipuláció. Mikor egekbe szökött az euró árfolyam, csak egyetlen oka lehetett, Soros. De várjunk már, hiszen a választások után emelkedett. XD

2018. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem soros baszik magyarországra

Ez egyszerű empátia. Öreg vagyok sokat láttam és pont ennyi pénzem is van. Mi érdekem lenne nekem egy szegény ország szegény embereitől el venni azt a plusz kis pénzt ha már nekem is annyi van, hogy nem tudom mire költeni?

2018. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Soros maga mondta magyarul, hogy aggódik Magyarországért.

Hát mi is aggódtunk, amikor többezer dokumentálatlan "menekült" masírozott át az országon. Ezt ő állítólag nem így akarja intézni, mégis így mentek a dolgok.

Mi is aggódunk Magyarország miatt a brüsszeli észnélküliség miatt!


Az EU-s szabad költözködési jog EU/EEA és svájci állampolgárokra vonatkozik és nem az egész arab közel-keletre meg fél Afrikára!!!

2018. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem értek egyet a 8-assal, pedig totál logikus amit mond.

Én, ha Soros lennék ennyi idősen már csak befelé fordulnék, és várnám mikor lesz vége e gyarló életemnek.

Ehelyett ő nagyban keveri a szart, rendszeresen találkozik EU politikusokkal , stb. - legalábbis a globális média ezt sugallja.

Pont ezért tűnhet úgy, hogy a soros ellenes propaganda nem alaptalan.

Másfelől viszont akkoris egy aggastyánról beszélünk! Minek ennyire rivaldafénybe tenni?!

Ez az egész történet rohadtul bűzlik, de nem tudom hol van benne a csavar.

2018. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!