Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mégis honnan fogják tudni a...

Mégis honnan fogják tudni a brit határon áprilisban, hogy ki az, aki már ott lakik meg ki nem?

Figyelt kérdés

A szabad mozgás vége március 29-én.

Ok. És honnan tudják majd, hogy aki jön a repülőn az ott lakik-e már vagy sem?


2018. nov. 15. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon lakcím kártyának hívják. Általánosan igazoló dokumentumnak. A lakcímet mindig a polgár igazolja.
2018. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Név lakcím szémélyi azonosító... ezer módon
2018. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Pont ahonnan a többi határon tudják...
2018. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne vége március 29-én?


Amúgy meg előre megmondják a szabályokat, akik nem bírják megfelelően igazolni magukat azok nem léphetnek be. Nem a hatóságoknak kell felkészülni, hanem az embereknek.

2018. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Angoloknál a lakcím igazolás egyközüzemi számla szokott lenni :) ami sokszor nincs is nyomtatott formában.


És aki turistaként megy?

2018. nov. 15. 15:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Vízum valószínű nem kell majd turistaként, tehát annál mit néznek majd, aki pl kocsival jön az alagúton?
2018. nov. 15. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy vége lesz? Ahogy a dolgok állnak... :)
2018. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy a dolgok állnak, szerintem nem lesz vége mert nem hiszem, hogy lesz valódi Brexit... Szerintem May olyan gyakran mondja, hogy március 29-én kilépnek, mint amilyen gyakran a Fidesz migránsáradatot és Sorost emleget.
2018. nov. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!