Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsoknak kiadott hitelká...

A migránsoknak kiadott hitelkártyák fedezetét kik fogják majd állni?

Figyelt kérdés

[link]

A cikk szerint kb. 5 ezer euró a kártya fedezete. Ki fogja ezt állni? Mert a migránsokon nem lesz mit behajtani. Mi lenne, ha az ilyen kártyákkal fedezet nélkül vásárolhatnának a migránsok? Abból nagyobb válság lenne, mint az ingatlanpiaci Volt.



2018. nov. 19. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A sok segélyt amit most a 8 gyerekesek kapnak azt szerinted ki fizeti?
2018. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Baromira nem 5 ezer euro, még Bajoroszágban se kapnak ennyi pénzt havonta. Szerintem valaki csúnyán benézte a számokat. Meg nem hitelkártya, bankártyát kapnak sok helyen. De sok helyen (pl.: Bajorország területén) is csak 1 évre kapnak anyagi támogatást, utána már saják magukat kell eltartaniuk munkával.
2018. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Így én is szeretnék migráns lenni :(
2018. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

(csak hogy ne ellenzéki oldalt linkeljek)

[link]


Itt már szó volt róla, hogy rendszeres pénzbeli támogatást kapnak, és az Uniótól. Nem tudom, miért a meglepődés.

2018. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Miért a meglepődés, négyes? Azért mert ők anonym módon használhatják az aláírást sem tartalmazó kártyákat! Én meg úniós állampolgárként nem tehetek ilyet. Kicsit zseníroz, hogy úniós polgárként nekem be kell tartanom az úniós jogot meg egyebeket, de a migránsoknak meg nem.

Hármas, menj el egy csoki csöves szoláriumba, két hétig ne borotválkozz, és mondd azt Németországban, hoy szír menekült vagy...

2018. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen egyszerű homogén masszaként kezelve minden eredmény megdöbbentő lesz. A hitelkártya e konstrukcióját az állam fedezi (más nem is tudja). Lesznek, akik ezt megtérítik az államnak, és lesznek, akik erre képtelenek. Őket te fizeted ki. Az adóddal, a járulékokkal, azzal, hogy minden pénzügyi tranzakciódat megfeji az állam.
2018. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5. az a része igaz rád, hogy nem vagy rászoruló, név nélküli kártyád viszont lehet:

[link]

2018. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Te fogod állni személyesen! Az összeset!
2018. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!