Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország területileg egy...

Németország területileg egy kis ország?

Figyelt kérdés
Oké Magyarországtól majdnem 4x nagyobb. Viszont Egyiptom kb 3x akkora míg India 10x Kína kb 30x stb

2018. nov. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen, kicsi. Mert ott van Kanada, Kína, India, Oroszország, az USA vagy Japán, de még Franciaország is ami nagyobb nála. Németország csak a 63. az országok területi nagyságsorrendjében.


Nem, Németország nagy. Hiszen a világ 260 állama közül a 63. legnagyobb területtel rendelkezik és még az Európában is van nála több mint 50 kisebb területű állam.

2018. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellett most leszavazni Takácsot.


Az első gondolatom nekem is ez a lista volt:

[link]

2018. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha a farkam 15 centi, akkor az kicsit vagy nagy? A fekete pakonak nagyobb van, a japoknak meg kisebb, na most akkor mi van?
2018. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha már van mihez hasonlítani akkor lehet azt mondani, hogy kicsi vagy nagy és éppenséggel az országokat lehet így sorbaállítani, de ezen a vonalon haladva meg minden relatív, viszont ha az összes országot nézzük, akkor ott a válasz.
2018. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem azt szavazzák le amit írtam, azt sokan el sem olvassák. Ott a nevem és az nekik elég. :)

2018. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!