Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa 50 év múlva gazdaságila...

Európa 50 év múlva gazdaságilag nulla lesz?

Figyelt kérdés

a bevándorlók jönnek szaporodnak és kiturják az őslakosokat. Németországból sokan amerikába kanadába ausztráliába mennek.

Mi lesz ennek a következménye?


2010. jún. 26. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Németország megszűnik.
2010. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Internacionálé

Világbéka, Paradicsomlé

2010. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Már pár tucatszor leírtam, hogy baromság ez a "bevándorlók kitúrják az őslakosokat" szöveg, mert egyszerűen a tények nem támasztják alá, nem ezt mutatják a demográfiai tendenciák. De már rájöttem, hogy amikor az ilyen "kérdéseket" felteszik valakik, akkor dehogy is akarnak kérdezni. Valamilyen okból ugyanazokat a hülyeségeket fújják, függetlenül attól, hányszor cáfolják meg őket. Sületlen, primitív demagógia az egész, párpolitikai célokkal.
2010. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

59

Jaja. Ha meg belinkelsz valami tényanyagot, akkor jön a legszebb szokás, az " ez nekem nem hiteles, mert nem az én politikai szekértáborom egyik alkotója írta" címre keresztelt vérhányás.

2010. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Európának csak akkor van esélye a túlélésre, ha visszaállítunk egy szélsőjobboldali diktatúrát, ami a hagyományos értékeket helyezi előnybe, felélesztjük az ősmagyar, viking, latin kultúrát is, és értelmet adunk az emberek életében az olyan kultúrateremtő régi értékeknek, amik a liberálkapitalizmus miatt kivesztek az emberekből.
2010. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

69

Kivételesen komolyan: te valami unatkozó liberális kolléga vagy, aki így próbál provokálni? Mert ha igen, gratulálok, a soraidból áradó tömény hülyeség engem is megtévesztett párszor már.

Ha esetleg mégsem ez lenne a helyzet: történelmi példák alapján az ilyen rendszerek a 20-21 században hol működtek, és hol élt bennük jól a népesség huzamosabb ( 20-30 év) ideig?

2010. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok provokátor.


Az ilyen "rendszerek" pedig az emberek kialakulása óta a XX. század közepéig tartottak, miközben az a liberális, komcsi, kapitalista hazugságvilág, amit te "a normális világrend"-nek hiszel csak 50-60 éve létezik.


Szerintem semmi baj nem lenne azzal, ha visszatérnénk a régi értékekhez aztán fellépnénk a megszállók visszaverésére, és a területen belül azok ellen akik bomlasztják az európai kultúrát.


Azért írtam, hogy "szélsőjobboldali diktatúra" mert a liberális, demokratikus, szocis rendszer minden régi értékeket tisztelő dolgot beskatulyázott a rettegett "szélsőjobbos" kosárba.


És ilyen értelemben szélsőjobboldali diktatúra a királyság, az ősmagyar fejedelemség, az indián törzsfőnökség, és még sorolhatnám.

2010. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

69.es :D


Lol. xd


Én sem tudom elhinni, hogy te komolyan beszélsz. :D De reménykedem benne, hogy nem is....

2010. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez a 69-es elmebeteg vagy tényleg csak provokál. :D :D :D
2010. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

ma 16:17


Valószínűleg korábban már vagy 20-szor lepontoztad, amikor tényeket merészeltem belinkelni, úgyhogy most már akár meg is pukkadhatsz.

2010. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!