Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nėmeto. -ban ėlők. VELEMENY a...

Nėmeto. -ban ėlők. VELEMENY a migránsokról?

Figyelt kérdés

Ti melyik tartományban éltek, féltek a migránsoktól? Ha igen mivel védekeztek vagy mivel lehetne védekezni ellenük?


Nem maszkalok este de éjszakás müszakban kénytelen vagyok.


Féltek a 3. Világháborútól? Légyszi meséljetek bármilyen történetetek ha van, vagy véleményetek.



2018. nov. 26. 03:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eddig minden Németországban élő ismerősöm csak röhögött rajtam mikor ezt megkérdeztem. Azért ezen kicsi el lehet gondolkozni, hogy ha az ott élőket nem zavarják, akkor a mi kormányunk miért állítja ezt be minden áron, hogy az ott élők rettegnek a migránsoktól,meg hogy kilépni se mernek az utcára, stb.. Na most valakik ordas nagyot hazudnak ebben és kétlem, hogy a németek azok...
2018. nov. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%

Bayernben élek, nem félek, pedig néha éjjel is járkálok. A nagy részük szimplán szerencsétlen. Amíg Pesten laktam addig jobban féltem éjszaka egyedül a városban.


A 3. Vh-tól pedig valamelyest félek, de szerintem pont a Trump-Putyin-Erdogan-Orbán-féle politikusok miatt fog kitörni.

2018. nov. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Nekem rokonom él kint már tíz éve. Annyit mondott hogy talán már óvatosabbak az emberek mostanság. Jobban odafigyelnek hogy nappal is zárkózzanak . Kapu ajtó stb. Nyilván esetleg történtek olyan bűnesetek amelyek régen nem voltak jellemzők. Gondolom ilyen besurranó tolvajok. Persze nem is csoda ha ennyi ismeretlent beengedtek. Meg olyat is mondott hogy talán többet kell adózni mostanság mert sokba kerül a migránsok ellátása. Hogy aztán mennyire igaz ez azt nem tudom. De semmi olyanról nem beszélt hogy bármitől félnie kellene. Ulm környékén él. Szerintem Németországban nincs annyi migráns hogy napi problémát okoznának. Egyenlőre.
2018. nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%

Baden-Würtenberg

Itt minden oké. Jókat mosolygunk az otthoni kormány-propagandán.

2018. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%
Fúúú, tisztára rettenetes itt minden! Mindenfelé szegszelgetős migráncsolók vannak itt és már az utcára sem merünk kilépni! Egyedüli reményünk Orbán Viktor Mihály Úr és Áldott Magyarország!!!
2018. nov. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
69%
Ez minden embernek világosnaknak kéne lennie, hogy a kormányunk csak kihasználja a mostani helyzetet és 10x rosszabbnak állítja be. De hát manipuláció. Kinyithatsz bármilyen újságot, bekapcsolhatsz bármilyen adót, előbb utóbb ott lesz, hogy uristeeeeen a migránsok jaj nekünk.
2018. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Közeli rokonaim élnek Németország több részén is. München, Nürnberg, Chemnitz, Berlin,Regensburg, de sehol nem félnek a migránsoktól, nem bántanak senkit.
2018. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%

Igen régóta élek Bayernben (40N), itt a migránsokat úgy vesszük észre, hogy az üzletekben több árufeltöltö, pénztáros sötét börü, meg az utcán is többet lehet látni.

De félelelmre semmi ok, én este 10-kor megyek haza munkából és ehhez 1 km-t kell egy sötét városrészen átmenni a vonatig, és semmi gond vele, senki nem zalkatja az embereket.

Az egész migránsprobléma itt úgy ismeretlen, ahogy a magyaar oldalakon írogatják, ezt ott találják kim, illetve felfújnak egy-egy esetet, azt meg elhallgatják, ha más valakik csinálnak valamit.

Itt a környéken zárni kell újabban a kapukat, mert ROMÁN, BOLGÁR meg MAGYAR bandák besurrannak a lakásokba, garázsokba és veszik, amit lehet, illetve több olyan eset van, hogy kisebb üzleteben betörnek és az ottani cigarettákat lopják el, ami aránylag nagy értéket jelent az üzlet tulajdonosoknak, viszont kis helyen elfér, ezért könynen el tudják vinni és késöbb értékesíteni, beazonosítani meg nem lehet a cigisdobozokat!


Ami meg a 3. világháborút illeti, ezen idegesíteni magát bárkinek is teljesen fölösleges, mert ugyan nem nagy a valószínüsege, de sem ellene nem lehet tenni semmit, sem változtatni a helyzeten, ha netán bekövetkezik.

2018. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%
8: Pár hónapja ugyanezt leírtam a kint élő, München környéki ismerőseim tapasztalata alapján és megmondták, hogy kamu, ilyen nincs, valójában azok is migránsok voltak, csak románnak, bolgárnak meg magyarnak hazudták be magukat. Valójában fordítva van, a románok, bolgárok, magyarok mind egytől egyig dolgozik, csak a migránsok nem, ők csak lopnak, rabolnak, stb. :D
2018. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%

Baromira irigykedem, hogy Németországban ilyen rend van és harmóniában élnek a migránsokkal!

Én az életem nagyobbik részét Észak-Olaszországban élem és itt már nagyon elegünk van az integrálhatatlan hordákból. De nem kell nekem hinni, el lehet jönni, körül lehet nézni, meg lehet tapasztalni saját bőrön!

2018. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!