Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtok adni ötletet, hogyan...

Tudtok adni ötletet, hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, estával tartózkodom San Franciscóban. És nem szeretnék túl tartózkodni, még több mint 2 hónapig lehetek itt. Az iskolám csak szeptemberben kezdődik, és februárban mindenképpen visszaszeretnék költözni, mert már régebb óta ismerek itt egy fiút is akivel randizni is elkezdtem és semmiképp nem szeretném itt hagyni vagy nem visszajönni hozzá. Viszont még csak alakuló a dolog, nem akarom megkérni, hogy vegyen el mert nem akarom hogy azt higyje hogy ezert lennék vele, viszont nem tudom hogy esne neki ha másnak fizetnék hogy elvegyen. vagy tud valaki féléves közvetítő céget San Francisco vagy környékén. Hogyan oldhatnám meg hogy maradjak vagy visszajöjjek, de úgy hogy munkám is legyen, sajnos 3 hete keresek munkát de még nem alkalmaztak a papírok miatt. tudnátok segíteni? mert nagyon szeretnék maradni iskola előtt de ahhoz pénzt is kell keresnem. köszönöm a segítséget.

2018. nov. 29. 05:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdéseket kihagytam, bocsánat. Tehát tudnátok segíteni? Vannak ötleteitek? Van aki hasonló helyzetben van jelenleg vagy volt? Hogyan vállalhatnék munkát? Tudtok közvetítő cégeket a környéken vagy otthon?
2018. nov. 29. 05:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn Au-pair lányként voltam már nagyon nagyon régen New Yourkba.19 éves voltam.

A szitu hasonló volt. 1 éves tartozkodási engedélyem volt. Megismerkedetem egy fiuval és kb 6 hónapot együtt voltunk, az utolsó hónapokaban már szinte nála is laktam.

De már a család is hiányzott, haza akartam kicsit menni és gondoltam majd vissza megyek...

Aztán nagyon nehéz elbúcsuzás után haza értem Mo-ra. Elsö pár hét nagyon nehéz volt. Megigényeltem megint a visumot, amit elutasítottak. Ès akkor már nem bántam. A fiut nagyon szerettem, de azt az éltet nem!


Már akkor 19 évesen felfogtam, hogy a szociális rendszer hiánya egy örök teher az emberekre, hogy a szegénység óriási, és azért, hogy csak oviba mehessen majd a gyerekem egy vagyont kell keresni. Hogy ha lebetegedünk akkor akár életünk végéig adósok maradhatunk...


Szerintem utazz haza ahogy elgondoltad, és nézd meg kicsit kivülálloként mit is akarsz. Vissza utazni tanulóként még mindig tudsz.

2018. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat, ezt évek óta terveztem, és tudom mit szernék, mindenképp maradni szeretnék vagy visszatérni. Nem szeretnék hosszútávra európában tartózkodni, de köszönöm a tanácsodat. :)
2018. nov. 30. 02:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült előrébb jutnod valamelyest? 23 éves vagyok és hasonló a helyzetem.

2019. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!