Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban igaz az hogy ha Soros...

Valóban igaz az hogy ha Soros el akarná törölni az Orbánt és a Fideszt akkor azt könnyen meg tudnád tenni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Trollolo!
2018. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Jesszus... Soros apó eddig 2x akart borsot törni A Fidesz orra alá: amikor (közvetve) Majtényit támogatta az államfő választáson, illetve idén áprilisban beállt 1-2 ellenzéki párt mögé, majd azon nyavalygott, hogy Karácsony Gergely mennyire esetlen. Eddig Fidesz - Soros 2-0 :D
2018. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Igaz. A Fidesz alternatív valósága szerint Magyarország ellen harcol Soros, és ehhez az egész EU-t felhasználja, migránsok millióit mozgatja, és az a 2,5 millió ellenzéki szavazó is a zsebében van, akik nem támogatják a kormányt. Ilyen viszonyok közt, azonban semmiből sem tartana megdönteni a kormányt...
2018. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Még egy, bárnem tartozik szorosan Orbán és Fidesz-hez, 2009 márciusban a Soros Hedge Found támadta az OTP-t tudván, hogy az OTP akkor krízis helyzetben volt. Kapott is az öreg fél milliárd Ft. bírságot. Szóval 2+1:0 ide.
2018. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 orig ***** válasza:
35%

Kedves 3-as! A kérdező valószínűleg nem arra célzott, hogy Soros hadsereggel el tudná-e törölni a Fideszt. Az "Arab Tavaszt" megcsinálta, ott hatékony volt a fegyveres erők és a bankok lenyúlásával összefüggő spekulációi által. De azért Európában eszt nem hiszem, hogy meg merné tenni.

Szóval a válaszom: Nem. A Fidesz mögött nagyon szilárd, meghatározó és aránylag óriási létszámú választói háttér van, amelyik nagyon jól tudja, hogy mi várna az országra, ha másra szavazna.

2018. dec. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
47%
orig: Te el is hiszed, amit írsz? Ajaj nagy a baj.
2018. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Gebrie ***** válasza:
19%
Akos...: Sajna orig konluziója nagyjából stimmel persze az más kérdés, hogy a választói háttér (már aki nem függ a hatalomtól bár már kevés az ilyen) az egyszerűen hivői elvakúltságban van tartva a sulykólt propagandával, a többségnek már a hatalom a kenyéradója vagy csak általa van megfélemlítve hisz naponta hallani akár egy faces poszt miatt is repülhet bárki a munkahelyéről, pedig soros nélkűl is futhatna ali babha ha elég honfitársunk ébredne fel!
2018. dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 fredike ***** válasza:
66%
Az egész orbitális hazugság. Idézd fel hogy Soros kiket támogatott! A liberális fiatalokat melynek védjegye akkor Orbán volt. A Fideszben volt még jó néhány akinek Soros támogatta az útját. Nos Soros nem változott, viszont a Fideszből a szélsőjobb határán vagy már ott lévő párt lett. Soros elvei nem változtak, nem olyan köpönyegforgató mint volt támogatottjai. Eltörölni nem tudja és nem is akarja őket, de most azokat próbálja támogatni akik ugyanúgy a diktatórikus hatalom ellen lépnek fel mint annak idején Orbánék, csak most Orbánék testesítik meg azt a diktatórikus hatalmat.
2018. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 orig ***** válasza:
67%

Én csak a tényekről beszéltem, vannak akik a vágyaikat kezelik tényként. Majd meglátjuk. De mutass egy olyan magára valamit adó, és jövőképpel rendelkező közvélemény-kutató céget, amelyik másképp látja a szimpátia mértékét, mint ahogy én írtam.


Engem az átkozott kommunizmus "nevelt" fel, azaz iskoláztatott. Nyugodtan nevezzetek kommunistának vagy kommunista bérencnek. Kisgyerekkén még SZOT-táborban is voltam. Mégúgyis hálával tartoznék a Kádárnak?

Te tudtad, hogy honnan jött a pénz, amiből tanulhattál ingyen, vagy akkor el tudtad dönteni, hogy az elveid egyeznek-e azzal, aki miatt jutottál valamire? Akkor nézz utána, és majd nálad is abból indulunk ki, mint O.V.-nál ti.

Amúgy pedig melyik bohóc-pártra bíznád az ország biztonságát és vezetését? Honnan hoznál annak a bizonyos pártnak szavazókat? Szerintem az erre való egyszerű és érdemileg megfogalmazott válasz lenne a döntő. A többi hatalmi harc.

És az utolsó gondolatom: Ne tarts már mindenkit félrevezetettnek, aki a mostani kormánnyal szimpatizál. Legfeljebb, ha gyorsan megforgatod a táblákat az autópályákon, és hirtelen bevezeted a baloldali közlekedést, akkor mondhatod, hogy a szembe jövők a bolondok, és te vagy, aki tudja, mi a helyes.

2018. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Azt tudjuk, hogy Magyarországon a Soroshoz köthető alapítványok több mint 25-en vannak. A Soros és libsijei rajtuk keresztül(is) fejtik ki "áldásos" tevékenységeiket. Lásd a Macedon elnökválasztást és buktatást.

Én nem kérnék a segítségükből!

2018. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!