Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen problémák miatt nem...

Milyen problémák miatt nem tud minden államban egy egészséges liberális kormány és állam létrejönni?

Figyelt kérdés

Egészen egyszerű az eszme alapja. Mindenki azt csinál, amit szeretne, mindaddig amíg más embertársainak nem árt.

Soha nem értettem mire jó az, ha hierarchia van jelen egy államban(most itt nem az egészséges társadalmi és politikai berendezkedésre gondolok)

Ez a feudalizmusban volt divat. Már régen 2018at írunk.



2018. dec. 28. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Azért,mert mindenki nem élhet jól,és ki kell használni azoknak,akik önként is lemondanak a jólétről.
2018. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
*azokat
2018. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Azt veszem észre, hogy leggyakrabban a korlátolt begyepesedettség és a pitiáner kapzsiság az oka.
2018. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Van egy ember csoport, akik sokkal szívesebben nyomorognak, ha cserébe azok a szemét zsidók/cigányok/feketék/arabok/stb. is nyomorog, mint hogy mindketten jól éljenek. A tribalizmus a legerősebb emberi ösztön, veri még az önérdeket is. És a tribalizmus nem a saját csoport jólétén, hanem a "másik" rossz-létén alapul. Ez a helyzet, röviden és tömören, az embernek fontosabb a más ember szenvedése, mint a saját jóléte. Ilyen elcseszett faj vagyunk.
2018. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó!Sajnos én is ezt látom.

Azok vannak kisebbségben,akik nem így gondolják.


Én erre azt szoktam mondani,"nem erre a világra való vagyok".

2018. dec. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Sok eszme alapja egyszerű volt, de onnantól kezdve, hogy emberek kezdték el művelni, sose működött semmi. Ha nem lenne ember a képletben, jó lenne, ez mindig is így volt.
2018. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
A problémák maguk a választópolgárok. Nem úgy szavaznak, hogy liberális kormány jöjjön létre.
2018. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nemaRendőrség ***** válasza:

>Már régen 2018at írunk.

Xd

2018. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Látom az 1-es válaszomat nem értették.

Ezt nem én gondolom így,hanem a többség.

2018. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt csinál, amit szeretne, mindaddig amíg más embertársainak nem árt."


Azért mert ez hazugság. Bármit csinálsz azzal sérteni fogod valakinek az érdekeit. Ezt nem lehet megcsinálni. Szabadság egyenlőség testvériség egymást kizáró fogalmak!

2018. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!