Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bosznia Hercegovina mennyire...

Bosznia Hercegovina mennyire életképes ország?

Figyelt kérdés
Bosznia-Hercegovina, Szerbia, Koszovó, Albánia, Horvátország

2019. jan. 6. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Balkáni putri, Magyarországgal össze sem hasonlítható. Románia szintjén van kb. tehát a középkort éli most, nemsokára jön a felvilágosodás, úgy 50 év múlva. Addigra mi, Magyarok már más bolygókat is benépesítünk.
2019. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Magyarországnál mindenképpen életképesebb.
2019. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Bosznia sokkal rosszabb mint Románia. Sőt talán Szerbiánál is rosszabb. Lepukkant putri vad ősemberekkel.
2019. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán életképes, és az eszméletlenül bonyolult bürokrácia miatt még működésképtelen is. Mesterségesen tartják össze, ha nem lennének ott a békefenntartók, pillanatokon belül két-, de inkább három darabra esne.
2019. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Koszovó után a legszegényebb balkáni ország, még Macedónia és Albánia is egy kicsikét fejlettebb.


Ráadásul ha lesz új balkáni háború, akkor Bosznia lesz a konfliktus középpontja.

2019. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Politikai szempontbol eletkeptelen. De van fejlodes, nyaron van elet is amikor a nyugaton dolgozok hazaternek.


Altalaban beszelnek idegen nyelvet, segitokeszek es olcso a legtobb dolog.


En voltam tobbszor es mindig pozitiv volt szamomra.:)

2019. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
67%
Boszniában élek 15 éves,és jobbnak gondolom,mint magyarországot
2019. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó.

Szia, melyik részén élsz?

Nekem tetszik bosznia vissza is szeretnék majd menni az ételek is nagyon finomak, nagyon nyugodt nép,nagy jó éreztem magam ott igaz nem sok időt töltöttem ott.

2019. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Neum városában lakom.
2019. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Semmi turizmus, szétlőtt házak, kiástlan taposóaknák és bombák tucatja. Összesen 7km-es tengerpartot és egypár kisebb tavat és patakot leszámítva semmi vízterület, mindenhol hegyek és dombok, kevertfajú nemzetiség, politika is egy darab szar, drága élelmiszer, nincs túl sok esély.
2023. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!