Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehetett évtizedekig...

Hogy lehetett évtizedekig eltitkolni a kubai rakétaválságot? Oké hogy nem volt internet de én pl. csak kb.20évesen tudtam meg pedig a szuletésem előtt történt. A Kennedy merényletről pl. akkor már rég tudtam.

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ember hallgatta a Szabad Európát, azért sok dologról tudhatott. És ki nem hallgatta a Szabad Európát?
2019. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pl. én. Így már akkor értem.
2019. jan. 26. 16:35
 3/4 Drazicc ***** válasza:
A kubai válság a modern történelem egy eseménye, amit iskolákban általában kronológiailag már nem jutnak el, hogy megtanulják, sok helyen 1945ig jutnak csak mivelnem jut több idő. Utána az egyén vagy hall róla vagy nem. Kennedygyilkosságot nagyon sok film megörökítette, emellett sokat beszélnek róla.
2019. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem volt az olyan nagy titok. Téged nem ért el. Van ilyen.
2019. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!