Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az 5G...

Mi a véleményetek az 5G egészségkárosító hatásairól?

Figyelt kérdés
Több ezer műholdat terveznek a nagy globális cégek fellőni, amelyek majd az 5G-t sugározni fogják ide a Földre. Úgy tudom, hogy az 5G sokkal károsabb lesz mint a 3- vagy a 4G, szerintetek nem kéne ezt a dolgot egy kicsit óvatosabban kezelni?

2019. febr. 6. 20:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%
Bilderbergek, Kalergi terv, Soros, Rotschildek, Szabadkőművesek, Háttérhatalom. Kihagytam valamit?
2019. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha orbán 1G, akkor ötször annyi már kész neofeudalizmus és stadionpark. Az utóbbi nem annyira káros az egészségre, max ha a kórházakban ráomlik a mennyezet a betegekre, mert onnan is kerül átcsoportosításra pénz, hehe
2019. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
63%

B"ilderbergek, Kalergi terv, Soros, Rotschildek, Szabadkőművesek, Háttérhatalom. Kihagytam valamit?"

A legfontosabbat!!!!!

CHEMTRAIL!

2019. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De ki beszélt itt összeesküvésről? A kérdés az 5G egészségkárosító hatásaira vonatkozik, nem pedig összeesküvésre, persze nem zárható ki kapcsolat, bár erre bizonyíték nem létezik...
2019. febr. 6. 23:05
 5/37 Estádio de Felchút ***** válasza:
71%
O5G
2019. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Alex Fly ***** válasza:
93%
Kérdező: tudod, mi az az 5G? És miben különbözik a jelenleg használt 3. és4. generációs adatátviteli szabványoktól? Ha igen, akkor nem kérdezel hülyeséget...
2019. febr. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
7%

Én picit tartok, mert a tesztkör elég durvára sikerült.

De ha nem vagy madár ne félj nem fog megölni vagy károsítani.

2019. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi az 5G, azt viszont tudom, hogy sokan, akik tudják mi az, aggódnak ezért.
2019. febr. 7. 11:24
 9/37 anonim ***** válasza:

#1


óóóóóóóóóóóóóóórbán kiakaraja írtani a magyar népet :(

2019. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Alex Fly ***** válasza:
97%
@8: nyugodt lehetsz, aki tudja mi az, az nem aggódik. Azok keltik a pánikot, akiknek fogalmuk sincs arról, mit iis jelent. Ha tudná mi az az5G, akkor nem hordana össze ennyi marhaságot.
2019. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!