Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintem itt két dolog...

Szerintem itt két dolog keveredik logikailag, nem? Szerintem az egyéneknek igenis hatalmas felelőssége van, ezt nem lehet elhárítani! Ahogy persze a cégekét és a kormányokét sem. És az egy másik kérdés, hogy ki mit tehet és mi a reális.

Figyelt kérdés
[link]

#globális #felemlegedés
2019. febr. 14. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
90% az egyének felelősége. Ha lenne ez irányban akarat akkor a politika és cégek alkalmazkodnának hozzá. Ha választást lehetne nyerni környezet védelmi szigoritással vagy környezet barát előállitással jobban el lehetne adni a terméket, akkor mindenki ebbe az irányba menne.
2019. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Nem írta a cikk, hogy az egyénnek nincs felelőssége. Arról szólt az írás, hogy az egyének rendszerszinten nem tudnak érdemben hozzájárulni a változásokhoz.
2019. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak meg kell nézni, mit műveltek Franciaországban, mikor Macronék környezetvédelmi adót akartak kivetni az üzemanyagokra.
2019. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"az egyének rendszerszinten nem tudnak érdemben hozzájárulni a változásokhoz"


De, ha a politikát és a cégeket az egyének rákényszerítik, egyébként meg enélkül egy-egy politikus meg cég éppúgy nem ér semmit, ha nincs mögötte tömegbázis! Pont erről beszéltem, nem tudom, te olbvasod amit írok, avyg amit a cikk ír, vagy mi van?

2019. febr. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!