Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump megérdemelné idén végre...

Trump megérdemelné idén végre a béke Nobel-díjat vagy többet kell érte tennie?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 14:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

#10-es:

Na pontosan ez a demagógia, ha egy ilyen kérdés alá behisztizel hogy Trump tehet a tőzsdeindex eséséről.

Magánügyed ha buktál a tőzsdén, nem kell olyasmibe belevágnod amiről azt hiszed hogy értesz hozzá, de ténylegesen a darts-ozó majmok (volt egy ilyen kísérlet) se teljesítenek rosszabbul :-D

2019. febr. 17. 21:48
 12/51 anonim ***** válasza:
58%

#11: Nem, nem buktam a tőzsdén, épp ellenkezőleg, nyerni szoktam rajta, ha Trump mond valami baromságot, már shortolom is a dollárt. Nem szokott veszteségem lenni ilyenkor. Kicsit valószínűleg jobban értek a tőzsdéhez mint te.

Ettől még ez az ember sík hülye, a globális felmelegedést is tagadja. Amerika szégyene, hogy egy ilyen senkiházi az elnök. Illetve a demokraták szégyene is, hogy egy olyan alkalmatlan jelöltet állítottak, akit ez a féleszű is legyőzött.

2019. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
77%

Megérdemelné, bár én inkább Orbánnak adnám, kiemelkedő teljesítményéért amivel egységbe próbálta kovácsolni a magyar népet, valamint törekedett az ország felvirágoztatására és az EU-val való kapcsolat szorosabbra fűzésére (irónia vége).

Ja meg Bolsanaro kaphatna egy környezetvédelmi Nobelt, alapíthatnának neki egyet.

2019. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
66%
Halált érdemelne,nem díjakat
2019. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:
42%
Igen
2019. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Nyílván többet tett a világbékéért mint elődje, a szuverén országokba titkos kivégző osztagokat küldözgető Obama, de még jobb lenne ha ezentúl semmilyen elnököt vagy más hivatalban lévő politikai vezetőt nem díjaznának Nobel-lel.
2019. aug. 5. 22:31
 17/51 anonim ***** válasza:
41%

A Béke Nobel díj egy nagy seggnyalás. Ha nekem akarná valaki adni azonnal visszautasítanám.

Obama puszira (ígéretre) kapta meg a díjat, de egyetlen ígéretét sem tartotta be (fönntartotta a háborúkat, sőt újakat kezdett). Trump pedig fenntartja a fenyegetést az atomháborúval, kilépet a korábban megkötött fegyverkorlátozási szerződésekből. Milyen jogon adnál neki Béke díjat. Esetleg azt amit Obama -pofátlanul - nem küldött vissza, nagy bocsánatkérések után!

Majd a harmadik világháború után kap egyet. Csak már nem lesz aki átadja, meg nem lesz kinek (a jelenlegi atomarzenállal kb. 11.5 milliárd embert lehet elpusztítani az élő és épített világgal együtt! Van akinek kétszer kell meghalni!).

2019. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Trump: Járna nekem egy Nobel-békedíj, de másnak adták


[link]

2020. jan. 11. 14:45
 19/51 anonim ***** válasza:
81%
14:45: hát igen, a legújabb tettei alapján már tényleg megérdemli azt a Nobel-békedíjat. Már amennyire egy háborús bűnös köztörvényes gyilkos megérdemli.
2020. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Vicces de idén tényleg tesz is érte rendesen:

- nem bombázta Iránt válaszul, amikor azok az iraki amcsi bázisokat lőtték

- a napokban letett egy egész jó kis közel-keleti béketervet az asztalra, amit Izrael már el is fogadott, már csak a palesztinok hezitálnak.

2020. febr. 4. 09:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!