Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tartottak az oroszok...

Miért tartottak az oroszok annyira nagyra olyan valakit, mint joszif visszarionovics dzsugasvili?

Figyelt kérdés

Még csak nem is volt orosz.

És ez a neve, a Sztálin az felvett név. Gruziaban született grúz anyától oszet apától.



2019. febr. 17. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a morbid, hogy tartották. Az igazán beteg az, hogy még ma is nagyra tartják.
2019. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsánat ezaz....
2019. febr. 17. 20:49
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Egy II. vh-s videó alatt beszélgettem egyszer valami orosz gyerekkel, aki Sztálint dicsőítette, mire írtam neki, hogy több ember haláláért felelős, mint Hitler, ő meg visszaírta, hogy ez is csak arra bizonyíték, hogy egy igazi férfi volt, mert egy "pussy" ezt nem bírta volna megcsinálni.

Nos, azt hiszem, ezzel egy kis betekintést nyertem az oroszok lelkivilágába...

2019. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

#3

Kíváncsi vagyok, ha ennek az orosz gyereknek tartottam volna némi techdemót abból a sztálini bánásmódból, utána mennyire istenítette volna.

2019. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
55%
Azért tartják nagyra Sztálint, mert megmentette az orosz népet a haláltól. Így sokkal több embert mentett meg, mint amennyit megölt
2019. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

'mert megmentette az orosz népet a haláltól.'


Aztarohadt... érdekelne a technikája.

2019. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
58%

6-os/

Ha nem lett volna ilyen kegyetlen, hogy aki visszavonul azt lelövik, akkor elvesztették volna a háborút, amiből következik az amit írtam

2019. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Aztarohadt... érdekelne a technikája."


Jimbo bácsi jutott eszembe a South Parkból. :D

Valami olyasmit mondott, hogy muszáj ölni az állatokat, mert ha nem öljük őket, akkor meghalnak. :D

2019. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lett volna ilyen kegyetlen, hogy aki visszavonul azt lelövik, akkor elvesztették volna a háborút, amiből következik az amit írtam"


Jaja, hatalmas nagy stratégia volt, hogy a legjobb szovjet hadosztályokat mind nekizavarta agyatlanul a német vonalaknak, azok meg darálthúst gyártottak a fegyverekkel alig felszerelt orosz bakákból. Lehet, hogy kicsit inkább defenzívebbre kellett volna venni a figurát, amikor még egyértelmű volt a német fölény, nem?

2019. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

Mikor a szovjetek már létszámban és fegyverzetben egyaránt fölényt élveztek, akkor is tömegrohamokkal verték át magukat a német vonalakon egészen Berlinig. Ott mekkora véráldozattal fizettek a győzelemért..

Ez a doktrína csak jóval később kopott ki a haderőből.

2019. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!