Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ad pénzt az Unió a...

Miért ad pénzt az Unió a menedékkérőknek a migránskártyán keresztül?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy több száz millió eurót von el az Unió az európai adófizetőktől és a mebedékkérőknek osztja szét migránskártyákon keresztül. Én us voltam anno menekült itt Európában, de soha nem kaptam és mások sem egy centet az Uniótól. Egy centet sem szabad adni! Van azokbak pénzük hisz fizetik a csempészeket.

2019. febr. 25. 20:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Európa elsőszámú dolga a saját lakosságának a segítése és nem harmadik országbeli jött-menteknek a folyamatos támogatása. Azok akik segíteni akarnak holmi idegen népeknek takarodjanak ki Európából, költözzenek oda és ott segítsenek nekik és ne itt és ne mások kárára.
2019. febr. 27. 12:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondhattad volna a kérdés elején, hogy csak szimplán idegengyűlölet él benned. Megspóroltunk volna némi időt.
2019. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!