Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki az a fekete úr aki Észak-Ko...

Ki az a fekete úr aki Észak-Koreába minden évben a katonai parádén ott van a vezérkar között?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Dennis Rodman
2019. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem ő. Idősebb az illető.
2019. febr. 26. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig más fekete nem nagyon van Észak-Koreában, legfeljebb munkatáborban.
2019. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

@12:25


Nem baj hogy hülye vagy, csak légyszi kímélj meg a baromságaidtól.


https://www.youtube.com/watch?v=ITRCCZ_x5nU&t=4558s


1:15:15-nél látható az illető, már több videóban láttam.

(és történetesen nem Denis Rodman az)

2019. febr. 28. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tanítottak meg az iskolában normális stílusban válaszolni? :D
2019. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést hogy bosszantanak az emberek, akik nem bírják ki hogy ne okoskodjanak úgy hogy fogalmuk nincs a témáról, ráadásul inkompetens hülyeségeket.
2019. febr. 28. 13:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de komolyan ennyire telik tőled hogy csak ezt a "hány éves vagy?" kártyát tudtad csak előrántani? Nyilván nem ilyen hangnemben írtam volna, ha olyan választ írsz amivel minimálisan is segíteni akartál volna. Ehelyett írtál egy tök felesleges kötekedő hsz-t. Feltételeztem hogy aki meg tudná mondani hogy ki az az ember, annak nem kell kép róla, mert hát nem túl sok fekete van Észak-Koreába a vezérkar mellett....

De ha ilyen fene nagy tudor vagy te, nem úgy mint én, "kérdést ki írni nem tudó 10 éves stílusú ember" akkor esetleg meg tudod mondani hogy ki látható a videón? (van egy olyan sanda sejtésem hogy nem...)

2019. febr. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!