Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire készül Brüsszel?

Mire készül Brüsszel?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Semmi jóra. Ugyanazt mint eddig. Magyarország bevándorló ország legyen . Migráns migráns párti. Orbán levelet akar küldeni bár a helyettesei az összes polgárnak hogy legyen e ez vagy nem. Ugyanaz mint a nemzeti konzultáció . STOP ÁLLJ MÁR ORBÁN . Ennyi
2019. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, én is ezen gondolkodom màr egy ideje. Legalàbb ráírhattàk volna a plakátra azt is, hogy mire készül.
2019. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Migránsokkal akarják pótolni azt amit már 20 évvel ezelőtt elcsesztek azaz már akkor kellett volna ezerrel támogatni a családokat és a plzsz gyermekeket vállalókat.
2019. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Az EP jelenlegi többsége most még agyhalott és aljadék eszement bevándorlás párti. Az európai emberek többsége viszont most már bevándorlás ellenes lett így ezeket az eszement migránssimogatókat lefogják váltani sőt ha magumtól nem mennek ki a földbe lesznek döngölve.
2019. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Azon még dolgoznik habony, és birnbaum,hogy kitalálják brüsszel mirekészül, de egy biztos: SOROS!
2019. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem készül semmire. Brüsszel egy város. Bár úgy látom sokaknak még ez is magas.

#1, #3, #4 Ti milyen drogot toltok? Biztos durva cucc lehet...

2019. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
75%

A hivatalos városfejlesztési oldalukon ezt találtam:


[link]


Mondjuk azt nem értem, ez mennyiben releváls információ itt Magyarországon, de jogom van tudni róla...

2019. febr. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

A jazz hétvégére:


[link]


[link]

2019. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!