Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy "nyugati" világban élő...

Egy "nyugati" világban élő gazdag pozitív példakép miért lehet öngyílkos?

Figyelt kérdés

Éppen arra gondoltam Larry Flint mai öngyílkossága kapcsán, hogy egy olyan ember, aki gazdag körülmények közt el élete minden periódusában. Kiváló hagyományokkal rendelkező országban, hírek kultúrával rendelkező nemzet tagjaként. Tehát nem játszik az ami magyaroknál. Az miért vethet véget életének?


Én nagyon nem ismerem pályfutását. Valami kimondhatatlan nevű rock zenekar vezéralakja volt. Nyekergő mosógépzenét alkotott minden lemezére (meghallgattam). De az is szép, hogy ez van akinek művészet. Sokat fizettek érte, hogy hallgassák a lemezét meg a koncertjeit. Szóval ha egy ilyen ember, aki híres is. Pozitív mintakép a fiataloknak. Érdekli is az embereket a művészete és gazdag is. Jó kultúrális nemzet tagjaként, nem szenvedtek trianont, nincs nemzeti mult és jó minőségű társadalmi szervezettségű helyen éldegélt. Egy ilyen ember miéprt lehet öngyílkos?


Megkérdőjeleződik nekem, hogy valóban az anyagi okok miatt vezetjük az öngyílkos statokat. Zárójelbe teszem, hogy lehet hogy eldrogozta az agyát, máját mint avici vagy más zenész és már kiüresedett lelkileg. De akkor is miért nem lehet az életet választani?


2019. márc. 4. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
mert teszi a drog az ember elméjével.
2019. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha már mondjuk annyira eldrogozta magát az ember, hogy nincs visszaút. Tudja hogy tropára ment a szervezete és meghal akkor miért nem élvezi az életet amíg lehet még?
2019. márc. 4. 18:17
 3/16 TR75 ***** válasza:
100%

Nem Larry, hanem Keith Flint.


https://www.youtube.com/watch?v=6_PAHbqq-o4

2019. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bocs, valóban nem tudtam már vezeték nevét, más név ugrott be. Emlékszem még fiatal egyetemistaként mondták a többiek, hogy ez micsoda polgárpukkasztó klip. Erről ismertem valamennyire https://www.youtube.com/watch?v=FglU0X-Vyrw


Nem tudom a drogos kultúra mennyire játszik benne

2019. márc. 4. 18:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már mondjuk annyira eldrogozta magát az ember, hogy nincs visszaút. Tudja hogy tropára ment a szervezete és meghal akkor miért nem élvezi az életet amíg lehet még?

"


Mint mondtam a drog érdekes dolgokat csinál az ember elméjével a legtöbb drog az agy boldogság receptoraira hat amit ha túl gyakran stimunál az ember önmagától nem fog működni azaz nem lesz képes örömöt lelni semmiben sem ezért mély letargiába esik és végez magával

2019. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi. Valóban így van. Ismerem én is a pszichológusok tanításait, hogy az eufória után mély depresszió következik. De akkor miért nem drogozik rá ? Úgy értem, ha már valóban nincs kiút és visszafordíthatatlan az út vége. Miért nem élvezi az életet amíg lehet?


A Prodidzsisek tudnak valamit mi áll a háttérbe?

2019. márc. 4. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
mert egy bizonyos szinten már az sem segít.
2019. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki gazdag, még lehetnek problémái. Akármivel. A pénz sem megoldás mindenre. Sőt... Akár rosszat is tehet.
2019. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatod, hogy egy sulyos depressziost mennyire erdekel a kulturalis nemzet meg hogy nincs nemzeti mult, ha egyszer olyan eros tudatallapotba kerult, hogy meg akar halni.

Legtobbszor az ilyenfajta embereknel a megfelelesi kenyszer, magany, “burnout” jatszik, mint halalok. Egesz eletukben 24/7 koncerteztek, buliztak, jartak a vilagot, csakhogy az ipar meg managerek tobb penzt tudjanak kipreselni beloluk.

Avicii meg nem drogozta szet az agyat, ha erdekel a tema, nezd meg a rola keszult dokut.

2019. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"nem szenvedtek trianont,"

Eddig tudtam a kérdést komolyan venni, de itt kiderült hogy egy újabb kirakatmagyar provokáció. Komolyan, ez a Trianon-mánia már súlyosan beteges. Szakadjatok már le róla, ki a bánatot érdekel 101 év után?

És főleg mi köze ehhez Keith (nem Larry) Flint öngyilkosságának?

És ha már Flint meg Trianon: Flint brit volt, javaslom nézz utána mekkora volt anno a brit gyarmatbirodalom és mekkora ma Nagy-Britannia. Ők valahogy mégse sírnak mint a sok kirakatmagyar a nyavalyás Trianonon, pedig "kicsit" több területet buktak.

2019. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!