Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország immár harmadjára...

Németország immár harmadjára is magával ragadja Európát egy háborúba?

Figyelt kérdés

Az első kettő háború már megvolt, most vagy felébrednek vagy elvesznek.

Ha felébrednek, akkor csak háborúval fogják tudni megtisztítani az országukat, és akkor mi lesz?



2019. márc. 8. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Németország Európa kb. de facto vezetője.Gazdaságilag biztosan, de európai szinten politikailag biztosan.
2019. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdezem. Ha valami gebasz tör ki ott, akkor az kihat mindenkire Európában.
2019. márc. 8. 11:47
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

10: Mert szerinted egyik se tud beilleszkedni ezért az összeset ki kellene rugdosni? :D Ne zavarjon, hogy sokszor egy migráns jobban alkalmazkodik Németországhoz, mint a magyarok. :D

Már jó ideje sok nyelvet nem beszélő magyar pont amiatt sír, hogy a menekültek kitúrták a munkahelyéről, ahol nem kell társalgási szintű nyelvtudás. :D

München mellett van egy kolostor, ahol kialakítottak vendéglátást (étterem, pár kiadó szoba, stb), na, ott már jó ideje menekültek dolgoznak. Menekültek a konyhai kisegítők, menekültek a takarítók.

2019. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, hallotál róla, hogy a német munkaügyi hivatal szerint hányan dolgoznak a 2 millióból? Mert én igen. Kb 2000 ezren.
2019. márc. 8. 12:49
 15/20 A kérdező kommentje:
Jah, én nem olvastam, Nógrádi György mondta többször is. Gondolom, te okosabb vagy mint ő, sokkal többet tudsz a dologról.
2019. márc. 8. 12:50
 16/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 11-es, de:

"10: Mert szerinted egyik se tud beilleszkedni ezért az összeset ki kellene rugdosni? :D Ne zavarjon, hogy sokszor egy migráns jobban alkalmazkodik Németországhoz, mint a magyarok."


lol


"München mellett van egy kolostor, ahol kialakítottak vendéglátást (étterem, pár kiadó szoba, stb), na, ott már jó ideje menekültek dolgoznak. Menekültek a konyhai kisegítők, menekültek a takarítók."


Takarítónak és ksiegítőnek lenni tényleg hatalmas teljesítmény.Ez jobb alkalmazkodásnak minősül? :D

2019. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

16: Kint élő magyarok többsége még ennyit se tud felmutatni. :) A migránsok félév alatt elérték, hogy nem beszélték a nyelvet, de felvegyék őket. :) Meg ne hidd azt, hogy csak konyhán meg takarítóként dolgoznak, gyárakba is viszik őket, nem csak összeszerelőnek, hanem raktárosnak is.

Magyarok többsége meg 5 év alatt se tud kitörni a takarító melóból.

A "lol"-t, mert hiába írtad, egy migráns már hamarabb beilleszkedik a német társadalomba, mint egy magyar. Beilleszkedés nem csak annyit tesz, hogy nem törsz, zúzol, hanem beszéled a nyelvet legalább minimális szinten.

2019. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

Tehát eljutottunk oda, hogy nem csak takarítani, és kisegíteni viszik a menekülteket, hanem a szalag mellé is beteszik őket néha.Hatalmas előrelépés.


"Kint élő magyarok többsége még ennyit se tud felmutatni. :)"


A kint élő magyarok nem tudnak felmutatni annyit, hogy a szalag mellé álljanak be dolgozni, vagy hogy takarítsanak valahol.Értem.Dániel Tünde pl megvan? :D


Na de várj.Azt írtad hogy:

1. "A migránsok félév alatt elérték, hogy nem beszélték a nyelvet, de felvegyék őket. :)"

Aztán hogy:

2. ". Beilleszkedés nem csak annyit tesz, hogy nem törsz, zúzol, hanem beszéled a nyelvet legalább minimális szinten."

Most akkor betudtak illeszkedni vagy nem?


:) :) :) :) :) :) :) :) :)


Egy oda érkezett migráns/menekült/bevándorló is lehet sikeres, ahogy lehet belőle csöves is, ahogy egy magyar, vagy lengyel is.De ne mondja már nekem valaki, hogy egy magyarból hamarabb lesz ott egy senki.

2019. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Neked annyira zavaros fogalmaid vannak erről, hogy semmi esélyem elmagyarázni, mi is a probléma. Annyi biztos, az nem, amitől te itt rettegsz.

A háború egyébként németekkel vagy anélkül csak akkor elkerülhető, ha a józan ész kerekedik felül. Ennek ma kevés nyomát látni.

2019. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"De azért hallod, hogy a migrik jó része ne olyan jó fej?"


Ez a németek dolga, majd eldöntik ők. Se neked sem nekem nincs joga megítélni hogy mi jó nekik.

2019. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!