Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna milyen ország utazás...

Ukrajna milyen ország utazás és politikai szempontból?

Figyelt kérdés
megéri elmenni? amikor én voltam csak pusztulatot láttam.

2019. márc. 14. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon minden országról elég részletesen ír, utazás előtt érdemes attanulmanyozni mindig.

Hát nem egy kiemelt turista hely, de egyszer elmenni érdekes lehet. Én is régebben voltam, nem éreztem túl jól magam, de vettünk pár helyi ételt és édességet, azért megèrte.

2019. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eléggé elmaradott az látszott. nagydobronyon voltam. munkács vagy ungvár? megéri elmenni?
2019. márc. 14. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
mit csináltál nagydobronyon ban, vetté paprikát
2019. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó hely turistaként. A legjobban az tetszik, hogy mennyire finomak és olcsóak a kaják, főleg Kijevben.
2019. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Csajozni sem utolsó ha középosztájbeli vagy fentebb vagy.
2019. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Már annyira nem éri meg kimenni. Helyi tiszteletesünk felesége volt kint jópárszor már, mert van kint barátnője, de már közel se olyan jó a helyzet. Bentebb egyre jobban érezni a háborút a szakadárokkal, magyar határ mellett meg elégé kezd kijönni a szegénység.
2019. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keleten ugye háború van, szóval arra eléggé nem javasolt utazni, de abszolút nem olyan veszélyes, mint ahogy a médiában felfújják.


Összességében: az EU-s országok többségéhez képest elmaradott, kb. Bulgária szintjén lehetnek. Magyarországnál egyértelműbben fejletlenebbek. Rengeteg ukrán dolgozik az EU-ban, sőt, még az EU egyik legfejletlenebbjének tartott Magyarországon is (ezzel kicsit vitatkoznék, na mindegy..) mivel a fizetések még magasabb végzettségekkel is eléggé rosszak. Ukrajnában jelentősebb számú magyar, lengyel, román, orosz stb. kisebbség él. A nagypolitikában ezzel is van gond, elég sok atrocitás éri főleg a szélsőjobboldalról ezeket a kisebbségeket. Az ukrán kormány keresztbe tesz ezeknek a kisebbségeknek, még ha nem is olyan mértékben, mint ahogy a magyar kormány hangoztatja, de ez tény (pl. kisebbségi nyelven való tanulás ellehetetlenítése). Úgy érzem, ezekkel a lépésekkel egyre közelebb lesz Ukrajna az OMM helyzetéhez: ugyanúgy lebecsüli a kisebbségek erejét és fontosságát, ennek pedig már ismerjük a hatásait. Szerintem Ukrajna a mai formájában nem fog fennmaradni sok ideig, így, hogy lenézi a kisebbségek erejét, háború sújtja a keleti országrészét..

2019. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!