Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Merkelt és a bevándorláspárti...

Merkelt és a bevándorláspárti politikusokat felelősségre vonják valaha a felelőtlen migránspolitikáért, amivel rengeteg honfitáruk halálát okozták?

Figyelt kérdés

A kancellár rövidesen kilép hivatalából, minden jel erre vall.

Népszerűtlensége fokozódik, de súlyos felelőssége szerintem megállapítható, ha észre térnek a németek, mert az első terrorakciók után kiderült a mostani bevándorlók hallatlan veszélyessége, mégsem tettek ellene semmit, amivel szinte ők maguk lökték ártatlan polgártársaikat, akik megbíztak bennük a kamionok kerekei alá, ők tűzték a muszlimok késeire őket, ők voltak, akik a várható bombák robbanásának kitették a tinédzsereket és a golyózáport is ők tették lehetővé.

Szerintetek ezeket a szörnyű bűnöket megúszhatják?



2019. márc. 21. 14:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Jól van akkor fogj egy fegyvert és hírdess igazságot. Ölj meg és zárass börtönbe mindenkit a saját értékrended alapján. Hiszen az az igazság, amit te gondolsz. Nem?

Nevezz ki valakit bűnbaknak és győzzd le. Miután legyőzted láss csodát h a probléma nem szünt meg, de se baj. Keress egy másik ellenségképet és végezz vele is. És így tovább.

A lényeg, h ne keljen a valós és komplex problémákkal foglalkozni. Mennyivel jobb ez a migráns komédia mint pl az oktatás siralmas helyzete ellen tenni. Vagy mennyivel könnyebb hanyatló nyugatot hazudni, mint elérni mindazt ami ott természetes.

Csinálj amit akarsz. Siránkozzál csak nyugodtan. A lényeg nem változik 😂

2019. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Te összekeversz valamit, én a rend és a törvény betartását szorgalmazom, amikor bízok abban, hogy az eszelős politikusok megkapják méltó büntetésüket a rengeteg ártatlan áldozat szörnyű halála miatt és a sok ezernyi sebesült szenvedései fejében megjárják a börtönt.

A kirobbantott szemeket, mert az nehezen állja a detonációt, a felhasított lágy részek fájdalmát nem lehet csak úgy egy legyintéssel elintézni, - bagatell, hiszen majd egyszer integrálódik a többség - szerű mondatokkal.

Az látnivaló volt, amikor a Merkel bosszúsan olvasta a járda szélén a neveket, mert szerette volna, ha semmi nyoma sem marad szörnyű tettének, vagy tetteinek, illetve a fényképeket sem szívesen bámulta, amikor Chemnitzben felvonultak a tüntetők, mert a számok csak puszta számok és 150 körül még nem nagy egy hatalmas és hosszú tengerparti sétányhoz képest.

Amúgy sem egyetlen emberről beszélek, mert te is felelős vagy, ha ilyen beszéddel bátorítod a szégyenletes tetteket.

Remélem nincs tinédzser gyermeked, aki szeret koncertre járni, ahol miszlikbe robbantják őket, vagy csak kéz, vagy láb nélkül kerül haza hosszas kórházi tortúra után.

Nem siránkozok, hanem követelni fogom az ilyen rettenetes bűnök megtorlását!

A mellébeszélés meg cseppet sem érdekel, mert az egészségügy helyzete, vagy az oktatás színvonala semmivel sem lesz jobb, ha örült és fanatikus gyilkosok tömegét szabadítják rá a civilizált világra.

2019. márc. 27. 16:25
 13/27 A kérdező kommentje:
Na és azt csak te képzeled, hogy semmi sem fog változni!
2019. márc. 27. 16:26
 14/27 anonim ***** válasza:

Szóval ha én elkövetek egy terrortámadást egy szórakozóhelyen, akkor nem én leszek azért a tettért felelős, hanem a biztonságis aki beengedett, és mivel én fiatal vagyok, ezért az összes többi fiatal is terrorista, és őket is ki kell tiltani a szórakozóhelyekről? (Függetlenül attól, h a szórakozóhely a fiatalokból él.) És ha egy nyugdíjas követ el terrortámadást, akkor ő már fiatal lesz, mert csak a fiatalok követnek el terrortámadást. És amúgy is ki kéne azt a biztonságis végezni, mert beengedte a terroristákat. Akkor helyre állna a rend és minden MEGVÁLTOZNA! Minden gond megszűnne. stb.


Mert a te logikád alapján valami ilyenek kéne történnie.

2019. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Jóember, azt kell hinnem, hogy gyengeelméjű vagy!

Azt mindenki tudja, hogy a muszlimok fanatikusak a vallásukban.

Az sem számít sokat, ha valaki jámbor, csendes ember, mert az csak egy pillanatnyi állapot, bármikor, bármelyik gyilkos fenevaddá változhat.

Ezek tények!

Nem kellett hozzá nagy Was ist das, hogy megjósolhassa az ember, hogy mi fog történni, hiszen sok, sok évtizede űzik már őrült terrorista üzelmeiket, akár a közel-Keleten, akár a világ bármelyik pontján, például nyilván nem hallottál az amerikai dupla toronyról, hogy békés nyugdíjasokról hadoválsz.

Hiszen mindenki tudja, hogy még a ruszki tankoknak is nekimentek egy haleffal, a szovjet foglyaikkal buzkasit játszottak, tudod, az az őrült sport, ami magában is vérszomjas. Egy lovas viszi a kecskét és a többiek megpróbálják elragadni tőle, amelyiknél a nagyobb darab marad végül belőle, az a győztes.

Se szeri, se száma nincs a világban az iszonyú tetteiknek.

Nem néznek ezek se Istent, se embert, de szó szerint. Gyilkos fenevadak egytől egyig, ha nem most, akkor évek, évtizedek múlva válnak, válhatnak azzá.

Esztelen az, aki integrálni akarja, hiszen a vallását egy sem hagyja el, annak szokásait, parancsait követi tűzön, vízen át, egyikből sem lesz sem keresztény, sem ateista.

A gyermekeikből sem, arról a környezet, meg a szülők gondoskodnak. Megjegyzem nem is lehet elvárni senkitől, hogy a vallását eldobja, de sajnos maga az Iszlám az, ami vadállatokat csinál a híveikből.

Azokat, akik nem olyanok, mint ők, kérlelhetetlenül gyűlölik.

Nem a diszkóba, hanem az országukba, sőt, a kontinensre nem szabad beengedni őket, értelmes ember nem is teszi.

Mennyire gyűlölheti Merkel a saját népét, hogy szinte hívja, csalogatja be a potenciális gyilkosokat, akik röhögnek a rumi kutyák esztelenségén és ha keveslik a bőséges és bőkezű juttatásokat, mert keveslik, akkor bombát, géppuskát, gránátot ragadnak és eltérítik a repülőt, a kamiont, bele a közepébe, közben imádkoznak magukban - jajj istenem, csak jó sokan meghaljanak, kinyiffanjanak, segíts drága Istenem, hogy rengeteget megöljek belőlük! -

Ereszd csak közéjük a lányodat, a feleségedet, falkában vetik majd rá magukat, fogdossák, markolásszák alul, felül, majd egy kissé félreeső helyen öt perc alatt tucatnyian megerőszakolják, mert annyira kiéhezettek, hogy már attól elmegy nekik, ha csöcsöt látnak, nem hiába burkolják tetőtől talpig lepedőkbe a nőiket, van annyi eszük, hogy ezt tegyék, mert tudják magukról, hogy vadállatok.

2019. márc. 28. 10:33
 16/27 anonim ***** válasza:

"Azt mindenki tudja, hogy a muszlimok fanatikusak a vallásukban."


Nem. Az iszlám az egyik legbékésebb vallás, és ott is van bőven aki hívőnek nevezi magát, de nem követi annyira szokásokat.

Amúgy elvileg a keresztény is békés vallás. Mégis halomra öltünk mindenkit, és minderre a biblia torz értelmezése adott felhatalmazást.


Amúgy találkoztál már valaha muszlim emberrel? Beszélgettél már akár eggyel is? És zsidóval? És kereszténnyel? Tök normálisak. Nem esznek se csecsemőt, nem törnek világuralomra. Nem kell

tőlük félni. Vagy most rettegjek a böjtölő nagymamámtól is? Ő is vallási fanatikus?


Amúgy meg, attól, hogy te általánosítasz, még nem lesz igazad. A muszlim, mint fogalom nem egyenlő terorizmus fogalmával. Csak a te fejedben.


Az meg h én gyengelméjű lennék csak mert egy kicsit többet tapasztaltam a világból és nem egybites logikával gondolkodok, azt nem hiszem.

2019. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%

Kedvenc részem:

"Ereszd csak közéjük a lányodat, a feleségedet, falkában vetik majd rá magukat, fogdossák, markolásszák alul, felül, majd egy kissé félreeső helyen öt perc alatt tucatnyian megerőszakolják, mert annyira kiéhezettek, hogy már attól elmegy nekik, ha csöcsöt látnak, nem hiába burkolják tetőtől talpig lepedőkbe a nőiket, van annyi eszük, hogy ezt tegyék, mert tudják magukról, hogy vadállatok."


Képzeld, én saját egyszem testemet engedem küzéjük. Nap mint nap. Egy egész falkának. (Nem tudom, h négy db ember neked már falkának számít-e?) Úgy nevezik őket, h munkatársak!

Am nem, nem harapnak...

2019. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Most őszintén. Ha ki kellene utaznod "Brüsszelbe", és este 10:00-kor végigsétálni a fél várost, Te mire számítanál?
2019. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nagyjából egy évtizedig éltem külföldön, főleg Németországban, de Bécsben is fél évet és rövid ideig Hollandiában. Jártam még egy hétvégén Párizsban, de már nem vágyom arra, hogy kiutazzak, elég nekem a szőlőmbe néha kijárni, nem akarok Brüsszelbe menni.

Akkor meg ha nem tepernek le, annak dacára, hogy nő vagy, azzal nem dicsekednék, mert ha a kiéhezett afgánok sem vetik rád magad, ne is haragudj, az már mond valamit.

Talán másodállásban madarakat is riaszthatnál?

:)

2019. márc. 28. 16:40
 20/27 A kérdező kommentje:

"Az iszlám az egyik legbékésebb vallás"


Na ja, ezt remekül meg lehet figyelni a hírekből, a napi szintű terrorakciókból.

Ha száz alatt van az áldozatok száma, az békés nap?

2019. márc. 28. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!