Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael mennyiben járult...

Lefted kérdése:

Izrael mennyiben járult hozzá, hogy Szíriában legyőzték az Iszlám államot?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 06:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Neda Sultan 2009 mindenki hallott rola, perzsaul lehet talalni rola videot amin vérben fekszik es az utolsokat lelegzi.


Igen, tavaly jo durva volt Iranban a dolog, peesett az allam, instan is fel volt toltve a video, es egy ide jaro perzsa srac mutatta, tavaly tavasszal..., tudnod kell valamit, akarmennyire is ugy tunhet h iszlamofob vagyok, nem vagyok. Imadom a perzsakat. Volt ket irani baratnom is, az egyik azeri torok, de perzsa neve volt, Mahshid, fogorvosnak tanult.

A masik az hazament Teheranba es o szedett fel mert akart egy numerat egy 2 meter magas szoke kek szemu europaival, jokor voltam jo helyen.


A legjobb haverom 2 evig perzsa volt.

Sokkal fejlettebnek, mint az arabok, utaljak a kormanyukat es a diktaturajukat, kivancsiak Izraelre es a zsidosagra. Es a perzsa kultura csodalatos a ghorme sabzijukkal egyutt meg a zeneikkel/tancaikkal.

Akkor nem tudtam mi a kulonbseg az arab meg a perzsa kozott.

Utolag rajottem. Ami ment a perzsakkal, nem ment az arabokkal, pediv ugyanugy viszonyultam hozzajuk, mar ez nem igy van, mar latom hogy az arabok felol sokkal nagyobb baj van minthogy megoldhassam lokalisan.

2019. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Az izraeli mesterlövészek nyilván nem annyira ostobák hogy egy 5 éves gyereket összekevernek egy állig felfegyverzett katonával. Ebből pedig az következik hogy Izrael szándékosan lövi a tüntetőket, köztük gyerekeket."


Az izraeli mesterloveszek nem lottek le 5 eves gyerekeket, 17 eves palesztint igen.

Tobbezer serulesbol 200 halott, kiszamoltam, levesebb mint 5%. Az a hobazasi rára plusz esetleges szadizmus amit izraelben szankcionalnak. De ja, volt egy musor egy lelott artatlan palesztin orvosrol, steoen elmagyaraztak a videoban hogy labonlottek egy csavot, es mikor a foldrol felpattant a golyo, osszetort, balra kiterve egy Rami nevu palesztint talalt el, a masik darab pedig sziven lotte a dokit.

Vagy a vilag legjobb mesterlovesze, vagy veletlen tragedia.



Miert viszik ki a palik az 5 eves gyerekeket tuntetesekre, ahol mesrerloveszek szerintuk nepet irtanak? 😀 en nem vinnem oda a gyerekemet. Sot.. lekopnem es mentalisan megalaznam, aki ilyet csinal. Szetszednem darabjaira, szegyellnem hogy a nepcsoportomba tartozik.

2019. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Gázában fegyvertelen embereket lőnek az izraeli katonák, lakóházakat, kórházakat, iskolákat bombáznak. Nincs szó háborúról. Ez népirtás. A palesztinok nem tudnak védekezni, nincs hadseregük."


A Hamas mást mond 😎 hazudtold meg oket... légyszi.

A tel avivra kilott 3 raketa (2+1, amibol az utilso becsapodott es egy 7 fos izraeli csalad hazat lotre szet, civilekét)? Az mi? Nepirtas? Koszi! Az...


Nem tudnak vedekezni? A Hamas vezetoje most nyilatkozta le h a kovetkezo habiru alkalmaval Ashdodot, Ashkelont evakualnia kell majd Izraelnek Tel avivval egyutt...

Hazudj tobbet, legyszi. De ilyen konnyem bizonyithatokat.


Fegyvertepen embereket lonek? Granatokat is CSUZLIZTAK...

Ne menjetek a hatarhoz. Az a durva h ezt egy patkany is kepes megtanulni. Nem megyek oda, mert megráz az áram.

2019. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Keritésrángatásért csak a náci Izrael nyit tüzet."


A keritesrangatast a masik video koveti, amikor 20an már Izraelben vannak...


"Ennyi? 1-2 tuzolto megoldja."

Terrorista állat. 2500 hektár égett le. Kegnézted a videót? A kozepen a teljes varos széle lángolt.

2019. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"De mi mar nem itt tartunk, ezt mar megbeszeltuk, semmi erdeke Izraelnek rosszul irtani a paleaztinokat. Semmi ertelme hatastalan nepirtast elkovetned, es eliteltetned magad nemzetkozi szinten a SEMMIÉRT."


Azt azért mégsem teheti meg Izrael hogy egyik napról a másikra milliószám gyilkolja a palesztinokat, mert az ugye mindenkinek feltűnne. Ezért inkább lassan gyilkolja őket, gondolván az nem olyan feltűnő.



"Ki kene kapcsolni az ingyen aramot meg vizet Gázába, 1 honap mulva mindenki meghal. Nem teszik meg mert vigyazunk rajuk. "


Vigyáztok rájuk? :) Végülis a nácik is "vigyáztak" a zsidókra.



"akarmennyire is ugy tunhet h iszlamofob vagyok, nem vagyok. Imadom a perzsakat. Volt ket irani baratnom is, az egyik azeri torok, de perzsa neve volt, Mahshid, fogorvosnak tanult."


Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. A perzsa egy etniku, az iszlám pedig vallás. Attól hogy imádod a perzsákat még lehetsz iszlamofób.



"Sokkal fejlettebnek, mint az arabok, utaljak a kormanyukat es a diktaturajukat, kivancsiak Izraelre es a zsidosagra."


Legfeljebb egy kis részükre igaz. Ha a többség utálná, megdöntenék a kormányukat.



"Az izraeli mesterloveszek nem lottek le 5 eves gyerekeket, 17 eves palesztint igen."


5 évest is megöltek és 17 évest is és még sok ezer fegyvertelen palesztint. Mondjuk egy 17 éves gyerek agyonlövése nem tudom mennyivel jobb. Egy nácinak hiába magyarázom.



"Tobbezer serulesbol 200 halott, kiszamoltam, levesebb mint 5%."


Először is nem 200 halott volt 2018-ban hanem legalább 290 amiből 56 gyerek. Izraeli halott pedig 14.



"Az a hobazasi rára plusz esetleges szadizmus amit izraelben szankcionalnak. De ja, volt egy musor egy lelott artatlan palesztin orvosrol, steoen elmagyaraztak a videoban hogy labonlottek egy csavot, es mikor a foldrol felpattant a golyo, osszetort, balra kiterve egy Rami nevu palesztint talalt el, a masik darab pedig sziven lotte a dokit.Vagy a vilag legjobb mesterlovesze, vagy veletlen tragedia."


Nem kell ez a szánalmas mellébeszélés. Azon az oldalon egyenként leírják hogy haltak meg a palesztinok. Mindegyik szándékos emberölés.



M"iert viszik ki a palik az 5 eves gyerekeket tuntetesekre, ahol mesrerloveszek szerintuk nepet irtanak? 😀 en nem vinnem oda a gyerekemet. Sot.. lekopnem es mentalisan megalaznam, aki ilyet csinal. Szetszednem darabjaira, szegyellnem hogy a nepcsoportomba tartozik."


Nincs semmi keresnivalója ott gyerekeknek de ha már ott vannak miért lövitek agyon őket? Elitéled aki odaviszi de felmented az izraelieket akik agyonlövik a gyerekeket. Undorító kettős mérce.



"A tel avivra kilott 3 raketa (2+1, amibol az utilso becsapodott es egy 7 fos izraeli csalad hazat lotre szet, civilekét)? Az mi? Nepirtas? Koszi! Az..."


A telavivra kilőtt rakéták nem változtatnak a tényen hogy Izrael népirtást követ el palesztinok ellen. Szánalmas érvelés.



"Nem tudnak vedekezni? A Hamas vezetoje most nyilatkozta le h a kovetkezo habiru alkalmaval Ashdodot, Ashkelont evakualnia kell majd Izraelnek Tel avivval egyutt..."


Ez nem védekezés a részükről. Nem tudják megakadályozni hogy Izrael lakóházakat, iskolákat, kórházakat bombázzon.



"Ne menjetek a hatarhoz. Az a durva h ezt egy patkany is kepes megtanulni. Nem megyek oda, mert megráz az áram."


Nehogymár te akard megmondani hova menjenek a saját hazájukban



"A keritesrangatast a masik video koveti, amikor 20an már Izraelben vannak..."


Akkor elfogják őket és visszaviszik a határ másik oldalára a civilizált országokban. A náci izraeliek vidsziont agyonlövik őket.



"Terrorista állat. 2500 hektár égett le. Kegnézted a videót? A kozepen a teljes varos széle lángolt."


Mondja ezt egy népirtást támogató náci. Ez csak egy kis bozóttűz ami nem helyes de nem érdemel agyonlövés. Sehol nem lőnek agyon gyújtogatásért. Ráadásul nem csak azokat lövik le akik lufikat küldenek át hanem mindenkit válogatás nélkül.

2019. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"akarmennyire is ugy tunhet h iszlamofob vagyok, nem vagyok. Imadom a perzsakat. Volt ket irani baratnom is, az egyik azeri torok, de perzsa neve volt, Mahshid, fogorvosnak tanult."



Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. A perzsa egy etniku, az iszlám pedig vallás. Attól hogy imádod a perzsákat még lehetsz iszlamofób."


Tokeletesen tisztaban vagyok, a perzsa ismeroseim muszlimok.

Tokeletesen kijottem veluk. Az arabokkal nem. Ugyanugy alltam mindkettohoz, nem vepem volt a problema. Pontosan ezt aiartam kihozni ebbol: nem az iszlammal van baj, hanem az arabokkal, mert elmaradottak. A perzsak sokkal kevesbe.

2019. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Először is nem 200 halott volt 2018-ban hanem legalább 290 amiből 56 gyerek. Izraeli halott pedig 14."


Igen, egy izraelinek sem kellett volna meghalnia...

Ameddig egy izraeli is meghal ebben a konfliktusban, addig a palesztinoknak ilyen viselkedes mellett hogy lenne letezesi joga? Ha egy nepcsoport veszekyt jelent rad, akkor megvered, ha a masik gyoz, akkor nem pattogsz.

Ne akarjatok mar PC talks formajaban biztositani a lehetoseget a pattogasnak tudva h Izrael ugy sem banthat titeket komolyabban.

2019. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!