Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hozzák létre Nagy-Iz...

Miért nem hozzák létre Nagy-Izraelt a közel-keleti stabilitás miatt?

Figyelt kérdés
Lenne egy nagyobb hatalom a kozel-keleten ami rendet tenné, fenntartana a stabilitást.

2019. ápr. 7. 21:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Első körben: a parizsi tuntetesben nem igazan vrttek reszt franciák, a francia "őslakosság" sokkal inkább fenyegetesnek eli ma meg a muszlim jelenletet. Szoval Franciaorszag eseteben pont, hogy forditva van minden. Angliában is mellesleg. Nagyon szepem tamogatnak minket minden ENSZ szavazason.
2019. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Olytatas: aki olvassa, az akkor nezze meg az elozo valaszt.

Tehat a rossz muszlimokat a zsidok penzelik, penzeltunk egy pro-palesztin tuntetest, hogy zúzzanak Párizsban, kiraly 😀 na ez a paranoia ami nagyjabpl egyenerteku a neonáci elméletekkel.


Igaza volt tehat a Betar vezetőjének: a nácik anno nemetul, ma arabul beszelnek.

2019. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Orulok, hogy beszelek veled: biztos vagyok benne, hogy 500 évvel ezelőtt egy ősöm így gondolkodott.. "



500 éve az őseid a muszlimokhoz menekültek mert a keresztények irtották őket Európában. Mondjuk nem hiszem hogy neked közöd lenne azokhoz a zsidókhoz de mindegy."


Ez zsidosagtol fuggetlen. Egy atlag ember otszaz eve ilyen gondolati szinten teljesitett.

2019. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Első körben: a parizsi tuntetesben nem igazan vrttek reszt franciák, a francia "őslakosság" sokkal inkább fenyegetesnek eli ma meg a muszlim jelenletet. "


Igy hazudik egy cionnáci.


A sárgamellényes tüntetésben többségében franciák vettek rész.


[link]



"Tehat a rossz muszlimokat a zsidok penzelik, penzeltunk egy pro-palesztin tuntetest, hogy zúzzanak Párizsban, kiraly 😀 na ez a paranoia ami nagyjabpl egyenerteku a neonáci elméletekkel."


Nem ezt mondtam. Izrael az ISIS-t pénzeli és bűnözőket telepit Európába akiket aztán a cionnáci média úgy tálal hogy ilyenek a muszlimok.



"Igaza volt tehat a Betar vezetőjének: a nácik anno nemetul, ma arabul beszelnek."


Gyenge próbálkozás. A nácik ma héberül beszélnek.



"Ez zsidosagtol fuggetlen. Egy atlag ember otszaz eve ilyen gondolati szinten teljesitett."


Ti hol is voltatok 500 éve? Mindegy, inkább nézzük meg a cionista zsidók milyen szinten vannak ma. Népirtást követnek el a palesztinok ellen, terrorszervezetet támogatnak és iszlámellenes gyűlöletkeltő propagandát folytatnak.

2019. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hogy lezarjam a dolgot: Europa az uj Izrael.

Ki lett próbálva ott kicsiben, ez vár Europara a kovetkezo 30 évben.

Izrael elmult 30 eves tortenelme Europa 30 eves tortenelme lesz.

Bármi, ami ott lejátszódott, szukséges volt egy ország szuverenitásának megőrzéséhez. Az, hogy a zsidók nem akartak az egyetlen zsidó országból arab orszagot, valahol megérthető. A keresztenyek sem akarnak.

Sot, a perzsak sem, a PERZSAK mondjak h milyen jó az Orbán, amiert nem engedte be az arabokat, mert ok is ismerik az arab csapást.

Mindig szoktam mondani, hogy egyebkent Izrael legjobb baratjanak a tersegben IRANNAK kéne lenni.

Lássuk, mi játszódott le Izraelben annak idején, amin kiakadt a nyugat, miközben a "hátuk megbúvó szervezők" szorgosan figyeltek.

Apartheid, kettős jogállás. Nem abban a formában, ahogy a palesztinok taglalják, ugyanis probaljak ugy beallitani mintha az izraeli arabok lennenek jogilag megkulonboztetve, de nincsenek.

Probaljak ugy beallitani mintha Izrael palesztin lakossaganak nem lennenek ugyanolyan jogai, es nem emlitik meg, hogy egyebkent Izraelnek nincs palesztin lakossaga, Izraelnek izraeli arab lakossaga van, akik vallastol borszintol etnikai hovatartozastol fuggetlenul (akarmilyen kisebbsegi kihivasok ele is vannak allitva) azonos jogokkal birnak a zsidókkal.

A palesztinok nem izraeli allampolgarok, ahol apartheid lehetett bar vitathato az az, hogy 1948ban ki kapta meg az izraeli allampolgarsagot, de arabok is kaptak, nem torvenyben volt imtezmenyesitve a folyamat, a 48as haboruban valo reszvetel dontotte el az allampolgarsagi státusz felajánlásat vagy megtagadását.

Hasonló határhúzás nélkül Europanak annyi, hozzateszem, szerintem már most annyi, es azt is hozza teszem, hogy en olyan anti-fideszes vagyok, mint amennyire pajzs a David csillag (kis sziporka, mert a Savid csillag David pajzs)... nekem mindegy, hogy ki merre imadkozik, en hozzaszoktam a kisebbsegi helyzetemhez es tokeletesen boldogulok, nekem mindegy hogy arab muzulman orszagban vagyok zsido vagy feher kereszteny orszagban, nekem az szamit hogy ne akarják felgyujtani a patikamat mert zsido a tulaj. En azin, hogy kik elnek korulottem, nem veszitek semmit, max nyerek, mit nem adnek egy fekete szemu fekete haju kreolos izraeli nőért, itt az egyetemen is van nehany bomba arab csaj. Tok jol ereznem magam, amig a Koran nem alkotmanytervezet, a mecset nem partház es az iszlam nem politikai ideologia, ami amugy ma AZ, nagyonis az.

A keresztenyeknek nem mindegy ez a tortenet, ugyanis ők veszitenének valamit, a többségüket. Europaban tok jol mukodik a multikulti amig feherek kozott es keresztenyek kozott zajlik, ha barnák es muszlimok bekerulnek a kepbe, akkor a multikukti kivérzik. Fekete csirke, fehér csirke, az emberi ostobaság.

Szoval igen, hacsak nem indul meg a muszlimok fogyasztoi tarsadalomba valo bevetele, es ezzel a termekenysegi rátájuk lenyomása, el fog indulni az iszlam part a valasztasokon es a szaporodas miatt egyre nagyobb befolyása lesz.

Kormanykoalicio, kormanyalaputas. Ma mar szerintem tok foloslefes a populista idiotak (akik zsenik) hepaja a bevandorlassal kapcsolatban.

Mert a betonfal es szogesdrot az alap, ami kell a kereszteny Europahoz.

De ma mar az allampolgar muszlimok jelentik a legnagyobb fenyegetest, es ha a muszlimok valoban felszaporodnak, Isten óvjon benneteket egy holocausttól.



Sajnos a NEM cionista zsidokat is támadják a francia muzulmánok, ugyhogy veszelyt jelentenek.

Ezert, sajnos, ha valaha muzulman tobbseg lenne, 2 helyre mennek el. Vagy Izraelbe...vagy a kis tigrisek kozul valahova.

2019. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!