Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Borboly Csabát milyen politiku...

Borboly Csabát milyen politikusnak gondoljátok? Nem vagyok fideszes sem az rmdszt nem kedvelem de rajta látni hogy tenni akar az emberekért. Segít nekik mindig ott van ha valahol segíteni kell és az EU-ban is képviseli őket.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél a kőrispataki medvés cirkusznál kitűnt, hogy ő is csak meglovagolja a történéseket, nem bírta ki, hogy le ne írja százszor, hogy "mindent az emberekért", meg hogy "ki kell lőni a medvéket". Már kicsit unalmas is lett a végére, főleg, hogy melléfogott, mert a megölt csávó is eléggé rajta volt az ügyön, hogy ne élje túl a medvével való találkozást. Ő is egy politikus a sok közül, nem kiemelkedően rossz, de egyáltalán nem emelném ki az RMDSZ-esek közül. Erdélyi magyar vagyok, de idén sem az RMDSZ-re szavazok az EU-s választásokon.
2019. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

En az egyetlen kozos listara fogok de Borboly nalam kb az egyetlen kivetel akit kedvelek a masik oldalrol..:)

Mondjuk neha kicsit olyan mintha mindig mindenhol ott lenne ahol tortenik valami de nem tudom hogy fogalmazzam meg amire gondolok...de mintha o lenne a fonok aki az emberekert van vagy valami ilyesmi benyomasa van nalam a bejelentkezeseinek.

2019. máj. 24. 00:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Borboly is akárcsak a többi RMDSZ-es politikus minden történésben először a lehetőséget látja meg. Nem az a legfontosabb, hogy segítsen hanem az, hogy a dolgokat úgy irányítsa, hogy a hasznára váljon. Majdnem hánytam amikor megtudtam belsős embertől, hogy mire képesek a szavazatokért. Még a titkos szolgálatokkal is együttműködnek, néha megkérik őket egy-egy szívességre mint őrizetbe vétel, kihallgatás. Aztán együtt röhögnek azon, hogy mi csak azt látjuk, hogy zaklatják őket és rájuk kell szavazni. Borboly Csaba nagyon szimpatikus embernek tűnik de inkább hagyja, hogy egy konfliktus mint az Úz völgyi elhatalmasodjon mint csirájában megoldják. Érdemes megfigyelni, hogy minden választás előtt konfliktusok vannak románok és magyarok között amelyeket Borboly és társai lehetőségként kezelnek. Ezek csak látszólag magyar érzelműek, kőkemény érdek alapú politikusok. Az internetem és a Facebookon lehet kicsit utána nézni. Olyan személyeket lehet megismerni akik pontról pontra dokumentálva cáfolják Borboly és társainak az Úz völgyi eseményekkel szembeni magatartását. Ezeket az embereket a SRI védi. Megy nekik egy telefon és mindjárt kieszelnek valamit ami megerősíti őket a pozícióban.

Egy ismerősöm mesélte az egyik "kampányfilm" készítését. Amíg valaki szomorú nyilatkozatot ad a jogsértéseinkről és az állítólagos küzdelmeikről, addig a társai röhögnek egy másik autóban.

2019. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!