Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Betíltották az angol fociban...

Betíltották az angol fociban a pezsgőzést a migránsok miatt, ez igaz? Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Az angol FA-kupának győztesei mostantól nem ünnepelhetnek többet pezsgővel, miután a muszlim focistákra való tekintettel az angol labdarúgó-szövetség (FA) az inkluzivitás jegyében betiltotta az évtizedek óta élő hagyományt.


A győztesek a kupa átvételét követően már nem kaphatnak egy láda pezsgőt, mivel az sértené az iszlám vallású játékosokat.


Nem sok ez egy kicsit? Legközelebb a miniszoknya is tíltva lesz tenisz meccsen, azt is csadorban kell játszani?



2019. ápr. 26. 09:06
1 2 3 4
 21/31 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
51%

"Itt az a gáz, hogy ráerőltetnek a kisebbség miatt a többségre valamit"


Nincs ráerőltetve, ihat alkoholos pezsgőt bármikor, ha elmúlt 18.


"Tehát ő azért nem kaphat pezsgőt, mert a másikat ez sérti."


Madjnem helyes meglátás. Pontosítok: Kaphat alkoholt, de nem kap, mert a csapattársát sérti. Az neki viszont nem sértő, hogy ő nem alkholos pezsgőt kap. Épp ezzel indokolta a FA a döntést is: nem kizárni akarnak embereket az ünneplésből, hanem mindet bevonni.


"Hol itt a szabadság?"


Hol sérül a szabadsága?


"Nem neki kell innia, szal nyugodtan elkussolhat. Sőt, mondhatná, hogy miattam ne fáradjatok, de nem, tapsikol."


Ezt a gondolatmenetet már nem bírom követni :D


"Szánalmas, a netes példád meg főleg."


Hol tévedek benne?


"valaki nem csinálhat valamit, mert egy hülye kitalálta, hogy őt sérti."


Hát alapvetően így működik egy társadalom. Nem csinálunk olyat, ami a társunkra nézve sértő.

2019. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
32%

# 21/21 Bence gondold át a válaszaid


"Nincs ráerőltetve, ihat alkoholos pezsgőt bármikor, ha elmúlt 18."


Rá van erőltetve hogy az eddigi megszokott trenddel ellentétben nem ihatnak meccs után alkoholt !


" Pontosítok: Kaphat alkoholt, de nem kap, mert a csapattársát sérti."


Ők jöttek ide. Senki sem hívta őket. Miért nem ők alkalmazkodnak hozzánk? Miért mi tesszük ezt?


Amikor megerőszakolják az asszonyaink azt nem szeretnénk. Nálunk ez bűn, miért teszik mégis?


"Hol sérül a szabadsága?"


Ott hogy most már nem igatnak pezsgőt.

2019. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
32%

"Rá van erőltetve hogy az eddigi megszokott trenddel ellentétben nem ihatnak meccs után alkoholt !"


De ihatnak. Csak arról van szó, hogy nem alkoholosat kapnak ajándékba a szövetségtől.


"Ők jöttek ide."


Talán meglepő, de az iszlám nem egy etnikai sajátosság.


"Senki sem hívta őket."


Ööö... de? A klubcsapatok.


"Miért nem ők alkalmazkodnak hozzánk?"


Úgy érted kezdjenek el alkoholt inni, ami az iszlám szerint erkölcstelen?


"Miért mi tesszük ezt?"


Szerintem ezt már elmagyaráztam.


"Amikor megerőszakolják az asszonyaink azt nem szeretnénk. Nálunk ez bűn, miért teszik mégis?"


Ezt most nem értem. Melyik focista erőszakolta meg a feleségedet és úszta meg büntetés nélkül?


"Ott hogy most már nem igatnak pezsgőt."


De ihatnak. Csak arról van szó, hogy nem alkoholosat kapnak ajándékba a szövetségtől.

2019. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Majd így szépen sorba jön a többi....
2019. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

már majdnem beszálltam a tärsalgásba.


"Amikor megerőszakolják az asszonyaink azt nem szeretnénk. Nálunk ez bűn, miért teszik mégis?"


Itt rájöttem, hogy felesleges.

Demagóg emberrel foglalkozni is kár...

2019. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

# 23/25 De ihatnak. Csak arról van szó, hogy nem alkoholosat kapnak ajándékba a szövetségtől."


Ihatnak hazamentel után. ott a pályán nem kapnak pezsgőt.

Miért nem ünnepelhetnek ugyanúgy mint eddig?


"Talán meglepő, de az iszlám nem egy etnikai sajátosság."


Sajnos az iszlám egy életvitel.


"Ööö... de? A klubcsapatok."


Azokban alig van. Itt a nézőkre gondoltak. Akik nézik és talán szurkólnak egy csapatért ne érezzék hogy pezsgőzniük kell.


"Úgy érted kezdjenek el alkoholt inni, ami az iszlám szerint erkölcstelen?"


Ki mondta hogy kezdjenek neki. Kapjuk meg a pezsgőnket ami szokásosan jár. Aki nem akar nem iszik belőle.

2019. ápr. 29. 10:58
 27/31 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
50%
Az a különbség a kettőnk válaszai közt, hogy te azt írod, amit szeretnél, én pedig próbálok logikusan érvelni. Így értelmetlen a párbeszéd.
2019. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Te azt írsz amit a szerkesztőségből kiadtak neked. Én azt írom ami életszerű. Évszázadok, ha nem évezredek óta alkohollal ünnepel az európai. Amióta foci van létezik pezsgőzés. Miért is kell ezt most megtíltani ?
2019. ápr. 29. 12:31
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Újabb demagóg baromság...

Bence, szerintem hagyd magára!

2019. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
70%

Elképesztő némelyik ember szándékos értetlenkedése! Nem feltételezem hogy tényleg ennyire buták.


Ha valaki vallási, egészségügyi vagy bármilyen megfontolásból nem iszik alkoholt a szíve joga de hogy várhatja bárki hogy más se igyon az ő elvei miatt? Hogy lehet egy ilyen dolgot összeegyeztetni a liberális szemlélettel? Szerintem teljesen abszurd ez a tiltás! Nyilván megoldhatattlan dolog lenne hogy minden játékos olyan pezsgőt kapjon amilyent akar!

2019. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!