Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Alabamában teljesen betiltottá...

Alabamában teljesen betiltották az abortuszt! Hová tart a világ?

Figyelt kérdés

[link]


Miért öreg férfiak döntenek arról,hogy egy nő mit tehet a testével?


2019. máj. 16. 17:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Huhha! Van egy állam ahol nem engedélyezett az emberölés? Felháborító! Atomot rájok! Ágony Bátállion! Ágony Bljáty!
2019. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%

A testével tegyen amit akar, de a baba az nem a nő teste.


De ügyes vagy, hogy egy öregezést meg egy férfizést azért sikerült eldurrogtatni. Képzeld el, ha valaki fiatalozna, vagy "buta nőcizne"... Na ugye!

2019. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
6%
jól tették. ez kellene a világ minden pontján.
2019. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
ha nem akarod, hogy öreg férfiak döntsenek, akkor tessék szépen pl. fiatal nőket beszavazni. azt meg, hogy fiatal nőkre a nők kevésbé hajlandók szavazni, mint a férfiak, ne velem beszéld meg.
2019. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
69%

Egy terhes nő már két testet jelent, szóval sosem értettem ezt miért lenne kizárólag a nő döntése.


A törvény meg kontraproduktív lesz, mert egyrészt egyszerűen átmennek majd a szomszéd államba, másrészt ezerszer láttuk már, hogy az ilyen szigorú törvényeknek a következményei a megsokszorozódó csecsemőgyilkosságok/árvák és az otthoni abortuszba belerokkanő anyák lesznek.

2019. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Rohamléptekkel fejlődünk visszafelé. Az ilyen agyalágyult döntéseknek lesznek halálos áldozatai, de az kit érdekel.

Úgy vannak vele, pusztuljanak a nők, csecsemők.

2019. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%

Mindenhol be kellene tiltani az abortuszt (kivétel, ha a nő halálát okozná a komplikáció).


Általában ez lesz a vége, ha egy nő arabbal, négerrel áll össze: [link]

2019. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Szerintem,akik itt élet szentségéről beszélnek,fizessenek több adót,és tartsák el őket.


De általában pont ezeknek van már amúgy is legalább 3 gyerekük,akiket a többi adófizető tart el.

2019. máj. 16. 19:07
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező.


#2-es vagyok. Én nem tudom abortusz ügyben mi lenne a jó megoldás, csak azt mondtam, hogy a "nő teste" kezdetű érvelés az hamis (mivel a nő testén belül van egy másik test), az öreg férfizás meg annyira ócska, mint mondjuk a buta fiatal libázás.


Azért nem tudom mi lenne a jó megoldás, mert:

1) Itt szerintem nem a terhes nő elsődleges, hanem a magzat. Nem tudom, hogy mikortól számít valaki embernek. És örülök neki, hogy nem nekem kell ezt a nagy erkölcsi felelősséggel járó döntést meghoznom.

2) Még ha nem is helyes az abortusz, kérdés, hogy a törvénynek mennyire dolga az erkölcshöz igazodnia. Pl. mit tudom én, az élettársad megcsalásáért se dugnak börtönbe.

2019. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%
Azt mondom Neked, hogy Afrikában és a Közel-Keleten van helye elsősorban helye az abortusznak és az óvszernek. Nigerben és Angolában 7-8 gyerek az ÁTLAGOS gyermekszám családonként, arrafelé kellene ezerrel tolni az abortuszpropagandát. Oda kellenek feministák, Sorosék és a Szex és New York-féle alkotások. Valamiért nem zavarja a feministákat a nők elleni kegyetlen erőszak a szubszaharai térségben. Segíts az afrikai hölgyeknek kérlek, hogy elérhető legyen az abortusz...
2019. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!