Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump ellen lesz esélye...

Trump ellen lesz esélye valamelyik demokrata jelöltnek az elnökválasztáson?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem, legalábbis amennyi kommentet olvasok, hogy #Trump2020 vagy "Build the wall!" stb. De mindenesetre érdekes lesz a választás és hogy kit indítanak ellene!


Meg majd 2024-ben az lesz az izgalmas, hogy ki lesz a republikánus elnökjelölt, hiszen Trump hatalmas arcát nehéz lesz überelni :D

2019. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Mivel Trump népszerűsége már két héttel a megválasztása után bezuhant, és azóta képtelen 43 % fölé kúszni, az lenne bombameglepetés, ha újraválasztanák. Hogy a troll hívei miket írogatnak ide be, az teljesen lényegtelen.
2019. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
2-es, nem értek veled egyet. Trump népszerűsége töretlen. Sokan nem merik felvállalni, a szélsőbalos reakciók miatt. Plusz a 2016-os blama után én nem hagyatkoznék a közvéleménykutatásokra...
2019. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Elég nagy esélye van egy újraválasztásra, ha tetszik, ha nem.
2019. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

14:33: töretlenül alacsony, igen.

[link]

Ami meg a 2016-os blamát illeti... Egyszer volt Budán kutyavásár.

2019. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Esélye mindenképpen van. Hogy végül nyerni fog-e, megint más kérdés.
2019. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy normális demokrata jelöltet állítanak ki ellene, akkor simán nyerhetik. Minden felmérés azt mutatta, hogy Bernie Sanders hozta volna legutóbb is, csak helyette a kevésbé esélyes Hillary-t indították a demokraták.
2019. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudtam, hogy ez valami szimpátiaszavazás, de legyen, nem csalódtam.


Az egyébként külön tapsot érdemel, hogy kiraksz egy kérdést, amire többféle válasz érkezik és nyomod a dislikeokat azokra, amelyekkel nem értesz egyet.


Annyira tipikuuus :D

2019. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A múltkor hatalmas győzelmet aratott, pedig még a választás napján is esélytelenebbnek tartották. Mostanában az elnököket újra szokták választani. A baloldalon szerintem súlytalan alakok vannak ott is. Hillary, Sanders, stb., nevetséges. Trump nagyon karizmatikus, voltak jó döntései, illetve sokak szimpatizálhatnak vele (pl. Jeruzsálem elismerése miatt a világ legbefolyásosabb kisebbsége, vagy akár a már állampolgárságot kapott vagy fekete kisebbségiek amiatt, hogy megvédi őket az újaktól a Fallal).
2019. máj. 26. 15:35
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

#9

Ez nem teljesen igaz, mert a választások előtti napokra Trumpnak sikerült megközelíteni Hillary-t (más felmérések szerint meg is előzte őt), akinek esélyein sokat rontott az e-mail botrány. Sanders népszerűsége pedig magasan felülmúlta mindkét jelöltét. Hillary a párton belül egy rendkívül erős jelölt volt, a választók között pedig annál sokkal gyengébb.

2019. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!