Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Skócia második nekifutásra...

Skócia második nekifutásra független állammá vállhat a közeljövőben?

Figyelt kérdés

A legutóbbi szavazás megbukott. De most épp a BREXIT élesztheti újjá a skót függetlenségi törekvést a legújabb hírek szerint.


Nagyon sok skót az EU-ban akar maradni, ezért szavazott korábban a függetlenség ellen. Persze ha kilépnek Nagy-Britanniából attól még nem lesznek automatikusan EU tagok, előlről kell kezdeni a csatlakozási eljárást.



2019. máj. 30. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Skócia soha nem lesz független állam.
2019. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És úgy mi értelme volna ? Nézd meg britannia sem bír kilépni az únióból akkor skócia hogy lépne ki? Sokkal szorosabban össze van nőve az egész hogy meglehessen lépni ezt. Gyakorlatilag lehetetlen vállalkozás
2019. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, Skócia mindig inkább Európa párti volt, Anglia pedig inkább nem. A brexites szavazáson is teljesen egyértelmű volt az elkülönülés.

A csatlakozást valóban elölről kéne kezdeniük, de szerintem valami gyors eljárásban bevennék őket, hiszen nem teljesen újakról van szó.

2019. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Én el tudom képzelni, főleg úgy, hogy az Északi tenger alatti ásványkincsek főként Skóciáé lennének.


Little Britain - ízlelgessük kicsit ezt az új nevet! :)

2019. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tovább erőszakoskodnak a brexites idióták, akkor Skócia nagyon hamar független állammá fog válni, igen.
2019. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!