Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire vicces...

Szerintetek mennyire vicces Gyurcsányné alelnöki kinevezése?

Figyelt kérdés
Zéró politikusi előélettel egy senkiből faragott képviselő egyből alelnök?
2019. júl. 4. 09:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem vicces,hanem szomorú. Ahogy az is,hogy az is,hogy egy csomó ember bedőlt ennek a "Van egy ötletem:,Egyesült Európai Államok".
2019. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha leveszed a fideszes szemüveged és megszűnik a rövidlátásod rájössz hogy van élet a jön a migráns utáljuk sorost világon túl is. És akkor értelmet nyernek olyan dolgok is amit eddig nem értettél.
2019. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11

Bocs.

Nem "álmot" mondott, mint az a néger prédikátor a 60-as években Amerikában?

2019. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"egy senkiből faragott képviselő"


Ez csak a te tájékozatlanságodat mutatja.


Volt a Pénzügyminisztériumban főosztályvezető-helyettes, ő volt Medgyessy kabinetfőnöke, tanított az ELTE-n, elnökhelyettes volt a Miniszterelnöki hivatalban. Jogász és közgazdász. Vezérigazgatója az Altusnak. Sok mindent lehet rá mondani, de hogy múlt nélküli senki lenne, azt nem nagyon.

2019. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

14

Elnézést, de MINDEN, amit csak a Dobrev lehetőségben kapott, állás, funkció, beosztás, az KIZÁRÓLAG az Apró családba születésének az egyenes következménye volt. Hatalom és hálózatépítés, semmi más.


Kezdve azzal, hogy a Közgáz külker szakára senki mást nem vettek föl, mint FŐvezető, FŐpartizán, stb gyerekét, mint az Apró Piroskát, a Gyurcsány feleségének, a Dobrev Klárának az anyját.

2019. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
És azért, mert ő az Apró unokája volt, utcát kellett volna söpörnie? Az is az ő hibája, hogy élt a lehetőségeivel? Egyébként nincs igazad. Én közgazdaságiban érettségiztem, osztályfőnököm 4 évig hamisította az adataimat, agronómus apámat traktorosként, osztályvezető anyámat bolti eladóként adminisztrálva, hogy felvételi előkészítőre járhassak. Nem mondom, hogy nem élvezhetett előnyt, de mostis sikeres vállalkozást vezet erős ellenszélben. Tudom, hogy nem divat az ellenoldal személyiségeit elismerni, de mégis lássuk be: Dobrev egy értelmes, tanult, tapasztalt, több nyelven beszélő határozott nő. A magyar politika mindenképpen nyer vele.
2019. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14%

16

Ég és földet nem lehet összehasonlítani.


Még a csövesnek állt, az apjukat nyilvánosan megtagadó gyerekeiknek is utánanyúltak a szoc.rend. kommunistái.


Lehet akármilyen intelligens egyén a Dobrev Klára, akkoris nyilvánvaló és bizonyítható, hogy a nagyapja-apja-anyja vonalának a folytatója, és mint internacionalistává átöltözködött kommunista, CSAk a magyarok ellen lehet-tehet. Persze kokárdával a mellén, hogy látsszon, hogy kikből élt a családja mindig is. Sárga blézerben, hogy látsszon az is, kiktől zabrálták a házukat.


Nem baj, így is megeszik a cuki kis pofikáját. Hiszen ő is csak azt mondja, hogy "ha én nem tettem volna, megtette volna más", igaz-e?

2019. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!