Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Göteborg tényleg olyan élhetet...

Göteborg tényleg olyan élhetetlen hely, mint ahogy a hírekben látom?

Figyelt kérdés
Kérem szépen ha valakinek csak véleménye van, de nem ismeri elsőkézből a helyzetet (például Stockholmban lakik), ne válaszoljon. Van rokonom Svédországban, de őt elfogultnak tartom.

2019. júl. 15. 00:35
 1/7 Mihago ***** válasza:
47%
Egy régi barátnőm ott lakik, és esküszik, hogy nem. Bár őt nem az eszéért szeretjük.
2019. júl. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen. A többséget már felzabálták a migráncskannibálok és állandóan aknavetőkkel lövik a lakóházakat.
2019. júl. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Pont Göteborgban vannak rokonaim, ráadásul pont a "gettóban" (illetve attól kb. 50 méterre) laknak.


Kb. 5 éve voltam látogatóban (persze lehet, hogy azóta 180 fokot fordult volna a világ, de nem hiszem). Akkor azt láttam, hogy ahhoz képest, hogy az ott gettónak számít, nagyon szép és rendezett környék volt. (Tehát nem úgy mint nálunk egy városok meg falvak részei, hogy putrik, betört ablakok, omladozó falak, szemét szemét hátán, és már messziről érezni a bűzt.) Tulajdonképpen egy lakótelepszerűség volt, ahol történetesen sok szomáliai mászkált az utcán. De nem bántottak, meg nem éreztem úgy, hogy foglalkoznának velem. Állítólag mivel szegényebb kerület, ezért több a bűncselekmény, de pl. a rokonaimmal még soha semmi nem történt.

2019. júl. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annál azért élhetetlenebb
2019. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Már csak azt nem értem, hogy egy ilyen őrült, háborús helyzetben mégis hogy bírnak négyszer annyi GDP/főt produkálni, mint a magyarok.
2019. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
A háborúnál jövedelmezőbb dolog nincs, de nincs ott háború. Hülye vagy ötöske ennyi a történet.
2019. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gettó itt Svédországban nem azért gettó mert lepusztult, hanem mert olyan a közbisztonság amilyen. Úgy alapból Göteborg nem élhetetlen, viszont vannak olyan környékei ahol nem szertenél élni az garantálom (pl Bergjön, Biskopsgården). Ès vannak fullextrás kerületei is.
2019. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!