Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Berki Krisztiánt miért nevetik...

Berki Krisztiánt miért nevetik ki olyan emberek akik semmire nem vitték az életben?

Figyelt kérdés

Berki a nulláról eljutott oda hogy milliókat keres. Megvan a magához való esze, tud folyamatosan beszélni és érvelni, még ha nem is olyan választékos mint egy politikus.


Nem sértett törvényt, legalábbis nem ítélték el.


Jót röhög a háttérban azokon akik komolyan veszik, közben vicc pénzekért robotolnak napi 10-12 órában.



2019. júl. 24. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

# 14/19


Hereberki mikor tornázott?

2019. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%

14.! Jujj, ez fájt! Legalább mielőtt hülyeséget írsz, tájékozódj!

ABerki kapus volt valahol valamikor. Nem tudom melyik focicsapatban, de igazából nem is érdekel.

2019. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
A tobbi politikus legalabb probalja tartani az intellektuel bunozo szerepet, o meg csak siman egy proli. Herevasalas meg Edes Elet, az excsaja egy olcsobb, loarcu Sarka Kata, aki influencerkedik meg csinalt egy Mayo Chix-hez hasonlo izlestelen “divatmarkat”. De legalabb megtestesitik egy manapsag elo magyar ingerkuszobet.
2019. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Amugy meg az utobbi ket facebook posztja eleg sokat elarul.

“ Az emberek általában nevetnek az álmaidon, majd pedig utálnak amikor megvalósítod Őket #berkibudapestert #bb #fopolgarmesterleszek“ Mint egy almodozo passziv agressziv 12 eves lany. Tele emojikkal, nagyon szanalmas.

2019. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azért már ne ekézzétek a 14-t, mert nincs tisztában a semmi kis celebekkel. Az lenne a normális, hogy a Berki névről az embernek az olimpiai bajnok jusson eszébe, ne egy, a heréiről elhíresült valaki.
2019. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Andizsuzsi! 24-es válaszomban ugyanezt írtam, hogy a két embert össze sem lehet hasonlítani, de valamiért félreérthető lehetett a válaszom, mert úgy lepontozták, hogy ihajj. Ezek szerint sokan nem tudják, hogy a celeb berki kapus volt. A tornász Berki Krisztián meg olimpiai bajnok. Nem nagyon értem, miért húzták le a válaszom, ahogy most visszanéztem a kérdésemre, már elég sokan felfelé pontoztak, akik értették, mert kb. 18%-ig lehúzták az igazságot.:) Ez a fickó direkt provokál, nem kell komolyan venni.

Kisétál az ATV-ből, mert ő ABerki, erre Rónainak beszól még pluszban, hogy mosolyt csalt az arcára, a felesége még biztos nem látta soha nevetni, jön neki eggyel. Rónai felesége beleállt a vitába, egymásnak üzengetnek nyílt Facebok-posztokban. Nem kéne lealacsonyodni a szintjére. Ha senki nem foglalkozna vele, már rég ugyanott tartana, mint kisgyerek korában, amikor az anyja kiutálta, nem is tartották a kapcsolatot. Most ismételték a Legbátrabb páros című műsort, a nagymellényű ember egyes feladattól úgy beszart, hogy még a mostani Mazsija is belevalóbb volt. Na mindegy. Ezt a verem a mellem, mert én vagyok a valaki stílust kitalálta magának, és néha el sem lehet dönteni, hogy ő ezt most komolyan gondolja, vagy hülyének nézi (lenézi) az összes embert. Okosban tolja, mert amint a mellékelt ábra mutatja, az összes médiafelület ismét vele foglalkozik. Bocs, kicsit hosszú lett.

2019. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!