Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP vagy a Balpárt a...

Az MSZP vagy a Balpárt a hitelesebb?

Figyelt kérdés
Szerintem az MSZP és a DK is eljátszotta az esélyeit.Ezek már a múlt.A Balpárt a jövő

2019. júl. 31. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De ki a töcskölőm az a balpárt?
2019. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagy képben a magyar politika szereplőivel?
2019. júl. 31. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebben le legyél annyira biztos. Én emlékszem még 2002-ből az Új Baloldal nevű alakulatra (Schiller László volt az elnök), mára eltűntek. Aztán van (volt) itt nekünk 2-2 szocdem (Történelmi, Magyarországi) pártunk, illetve Munkáspártunk, de évek óta nem hallani róluk. A DK-nak amúgy semmi köze a baloldalhoz.
2019. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mégsem ismered a Balpártot
2019. júl. 31. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A Balpárt a jövő"


Azért ne olyan párt legyen már a jövő, akik megalakulások óta megrendezett 5 választáson sem volt képes jelöltet állítani és elindulni. Úgy néz ki a hatodikon sem fog.


"Ennyire nem vagy képben a magyar politika szereplőivel?"


Attól, hogy 1570 ember követi a facebookon még nem lesz a magyar politika lényeges szereplője. Pontosan olyan jelentéktelen, mint az Iránytű, Medete Párt, Szem Párt, bár ők azért jelentősebbek, mert már legalább választáson elindultak.

2019. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"The tallest mountain started as a stone"
2019. júl. 31. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se hiteles.

Az MSZP-nek kétes kapcsolatai vannak a fidesszel. Annak ellenére, hogy vannak elfogadható arcok, párt szinten kérdéses az egész.

A Balpárt meg egy kamu párt. Azok sosem voltak és sosem lesznek hitelesek.

2019. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes. Saját holnapot nem találtam hirtelen, a Facebook-on néztem meg. Milyen identitású az a párt, aminek a lapjain együtt jelenik meg Che Guevara, Táncsis, Kossuth, a sarló-kalapács? Tejóég, Isten óvjon ettől a jövőtől.
2019. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Egyedül egy excel táblázatot szeretnék személy szerint. Nem kellenek pártok.
2019. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!