Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jelenleg maffiaál...

Magyarország jelenleg maffiaállam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A rendőrség korrupt, a NAV korrupt, a kormányt meg hagyjuk is. Erre így már nyíltan rámondhatjuk túlzásoktól mentesen a maffiaállamot?


2019. aug. 1. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én jobban szeretem a Kleptokrácia szót használni e kapcsán. De valóban egy ilyen hűbéri rendszer alakult ki, ahol pártunk és kormányunk igyekszik minden pozíciót és erőforrást a kezében tartani vagy az ellenőrzése alá vonni!
2019. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A maffia nevében kikérem magamnak. Fel fogunk keresni.
2019. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemzeti focializmus! :D
2019. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
semmivel sem maffiaállamabb, mint a szoci alatt volt
2019. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudni konkrétan, hogy mi. Megfogalmazhatatlan, az tuti.
2019. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

@21:00


Az nem gyanús neked hogy a Viktorék valahogy soha nem számoltatták el a szocikat? Pedig voltak rá ígéretek. Mi ez, tolvajbecsület? Cosa Nostra magyar módra? A bűnözők nem köpik be egymást, akkor sem ha ellenséges oldalon állnak?

2019. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Bő választ akarsz?


Igen.

2019. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jelenleg plutokrácia vagy oligarchia van.
2019. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Én nem azt mondom, hogy maffiaállam, de furcsa ,hogy miután sarkos véleményt psztottam meg facebookon és itt is elég sokat ma, megjenent egy Nissa Cabstar és ilyen fehér cuccot szort az utcába felfele, ahol lakom ott kétszer is lassított, most fürdök vagyis fürödtem, (forralt esővízbe ,mert paks nyomottvizes kvázi a vizet mérgezi) és most remeg a kezem kicsit, engem szerintem megmérgeztek vagyis hááát Viktátor a fasisztoid diktátor.. remélem csak a szunyogokat írtották így szezon végén...
2019. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 tehát a fidesz semmivel se jobb mint a szoci. Áhá! Éértem!
2019. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!