Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van annyira elhordva a...

Miért van annyira elhordva a 444 liberális propaganda oldalnak?

Figyelt kérdés
Miközben ha a liberális oldalon történik valami visszásság, arról ugyan úgy hoznak le cikket, ami mondjuk egy 888-nál vagy PS-nál soha nem történne meg, hogy valami jobboldali dologról negatív hangvételű cikket hozzanak le.
2019. aug. 5. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Mert szélsőségesen liberális. Nehéz annál liberálisabb oldalt találni.
2019. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Ez megrázó lesz figyelj...azért,mert az
2019. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom azért, mert akik minősítik, nem olvassák.

Én olvasom, bár sokminden mást is (jobboldali orgánumokat is) olvasok, hogy valahogy összerakjam a reális képet.


A 444 egyáltalán nem "liberális propaganda" oldal, sokszor egyenesen kultúrmarxistának vagy zöld-baloldalinak tűnik.


A liberalizmus és a liberális vadkapitalizmus legkíméletlenebb kritikáit éppen a 444-en olvastam eddig, olyan radikális formában is, amilyet fideszes orgánumokon sosem látni (nyilván, mert a Fidesz neoliberális gazdaságpolitikát folytat és jóban van a multikkal, a konzervatívnak mímelt politikai szövegek álcája mögött).


Szóval szerintem a 444 inkább baloldali, zöldpárti mint liberális.


Ott olvastam amúgy nemcsak a gazdasági, de az ideológiai neoliberalizmust leleplező legkeményebb cikkeket is (pl. a "Safe Space" őrületről Amerikában).


Szóvgal akik szimpla neoliberális orgánumnak minősítik, azok nem olvassák, hanem saját tapasztalataik megfogalmazása helyett emésztetlen kormánypropagandát büfögnek vissza, kérődzve.

2019. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
21%
A #3-nak minden szava arany.
2019. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!