Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért sikeres a Fidesz mert...

Azért sikeres a Fidesz mert kihasználja és politikai hasznot húz abból hogy a magyar ember rendkívül fogékony a gyűlölködésre?

Figyelt kérdés
Először nem értettem hogy lehet ma egy gyűlöletre építő párt ennyire sikeres Magyarországon. Más Európai országokban az ilyen szélsőséges gyűlölködő pártok általában csak néhány százalékot kapnak. Aztán arra jutottam hogy a Fidesz csak kiielégiti az emberek legalantasabb vágyait. Szerintem a Fidesz kormány folyamatosan ellenségképeket gyárt és dobálja be szavazóiknak, akik így kiélhetik primitív gyűlölködő indulataikat cserébe pedig rájuk szavaznak.
2019. aug. 5. 13:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Ja persze, CSAK azt írtad, hogy ...az hazudik vagy tökhülye..."


Mellesleg, a "kérdésed" második fele -még ha angol nyelvtan szerint nem is használsz vesszőket- nem igaz.

A magyar ember sem rendkívül, sem úgy általában NEM FOGÉKONY A GYŰLÖLKÖDÉSRE.

2019. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"A magyar ember sem rendkívül, sem úgy általában NEM FOGÉKONY A GYŰLÖLKÖDÉSRE."


Felmérések szerint Magyarországon a legmagasabb az idegengyűlölet.


[link]



Jóval a mgránsválság előtt is egy gyűlölködő társadalom volt a magyar. A nemlétező pirézeket is sokan utálják.


[link]

2019. aug. 5. 21:36
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!


Kiírsz egy kérdésnek álcázott kijelentést. Leírod, hogy a kormány milyen ellenséges, gyúlölködő. Magadről az ellenkezőjét állítod, de a téged cáfoló hozzászólásokra nem vagy kiváncsi, mert aki nem bólogat neked az hazug.


A megnyilvánulásaid nincsenek összhangban a saját magadról megformált kijelentéseiddel.

Ugyanazt ismételgeted. Bocs, nekem ez kevés, gyengus.

2019. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

12

Ez azért butaság. Az első csatolás grafikonja még azt írja, hogy a "bevándorlók elutasítási mutatója". Ebből a cikkíró szerint már a "bevándorlók GYŰLÖLETE" lett. A kérdező pedig már idézi, mint bizonyítékot az "IDEGENEK GYŰLÖLETÉRE".

Ügyesnek ügyes, de mégiscsak hazugság egyszer és hazugság mégegyszer.


Ezután már nem meglepő, hogy még az Index cikke sem szól másról, mint "IDEGENELLENESSÉGRŐL". Az a cikk, amit a magyarok GYŰLÖLKÖDÉSÉRE csatoltál, kedves "kérdező".

Nem szolgálod meg a azt, amit.

2019. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hazugság? Nagyon sok felmérést találsz ami engem igazol. Biztos mind hazudik :)


[link]


Például eszerint a magyarok negyede még egy erdélyi magyart sem fogadna el szomszédnak.



[link]


[link]



Ezeket cáfolni nem lehet, mivel tények. Aki megpróbálja az tényeket hamisít, amire nem vagy kíváncsi. A kérdésem pedig az miért sikeres a ügyletre építő Fidesz Magyarországon?

2019. aug. 5. 23:56
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, hát nem értesz magyarul?

A csatoltak megint idegenellenességről, a a harmadik utálatról beszél.


Semmi a GYŰLÖLKÖDÉSről, amit bizonyítani akarsz velük.

2019. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb az indexes cikk: "A Keleti pályaudvar környékén kumulált káosz és a humanitárius katasztrófával fenyegető helyzet kicsúcsosodása idején..."


Jé, mégis volt itt kettőnél több migráns?


"...amikor már sokkal kevesebb volt Magyarországon a jól látható idegen..."


Megint csak jé! Tehát voltak sokkal többen is.


Amikor lehülyézed azokat, akik szerint igenis volt számottevő illegális bevándorlás, akkor te nem gyűlölködsz? (Segíted: De, éppen azt teszed.)

2019. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Semmi a GYŰLÖLKÖDÉSről, amit bizonyítani akarsz velük."


Szerinted az idegengyűlölet nem gyűlölködés? Na az ilyen hülyékről beszélek mint te. Ha nem vagy tisztában a fogalmakkal, maradj távol.



"Amikor lehülyézed azokat, akik szerint igenis volt számottevő illegális bevándorlás, akkor te nem gyűlölködsz?"


Újabb észlény. Mikor írtam hogy nem volt illegális bevándorlás? Látom még alapfokon sem megy a szövegértelmezés. Azt mondtam intézmények (EU szervei), vallási és etnikai csoportok (muszlimok,arabok,feketék) és civil szervezetek ellen uszít a kormány.

2019. aug. 6. 08:23
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Senki ellen nem uszít a kormány, hiszen semmilyen cselekedere nem bíztat. Megint egy újabb hazugság ez az uszítós szöveg.
2019. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

18-"kérdező"


Először tanulj meg olvasni, aztán értelmezni, amit olvastál és végül a szavak jelentését nézd meg az értelmező szótárban.

2019. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!