Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi játszódik le Vona Gábor...

Mi játszódik le Vona Gábor fejében amikor a második reformkort akarja elhozni civilként szavazók támogatása nélkül?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem troll vagyok, támogatnám is Vona személyét és, hogy visszatérjen a politikàba. DE. Mi ez a második reformkor cucc amit szed? Tényleg azt gondolja, hogy õ majd szavazók és tényleges politikai háttér nélkül törvénymódosító javaslatokat fog benyújtogatni a magyar parlamentbe, és ott majd foglalkoznak vele??? Ha a fidesz kiröhögte Vonát akkor amikor a jobbik elnöke volt most nem fogja? Valaki fejtse ki légyszi hogy mi ez pontosan.

2019. aug. 5. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
A magyar valóság.
2019. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van itt olyan valaki egyáltalán aki még mindig követi ezt az embert, ne adj Isten támogatja ezt az agymenését? Nyitott vagyok hogy meggyõzzenek, de most röhögni van kedvem...
2019. aug. 5. 16:13
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Az az ember bolond vagy én nem is tudom, hogy mi baja van.
2019. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Alfahír úgy hozta le, mintha valami komoly dolog lenne.


[link]

2019. aug. 5. 16:21
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Vagy még azt tudom elképzelni, hogy a Fidesz fizeti a bohóckodásait.
2019. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Alfahírnek Pörzse a főszerkesztője, aki nagy haverja Vonának.
2019. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Gábor a 2018. választások után belátta hogy a társadalom egy része képtelenné vált a logikus gondolkodásra, a Fidesz szavazóknak fontosabb a párthoz tartozás mint a racionalitás. Ezért aztán úgy gondolta, hogy ahhoz hogy változás legyen az országban először az emberek fejében kell rendet tenni, azaz reformálni kell a társadalmat, és részben igaza is van.
2019. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

#7

Persze, tényleg polgárosodnia kellene Magyarországnak, de ezt nem lehet mesterségesen elérni. A polgárosodás egy lassú, természetes folyamat.

2019. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A másik dolog, amit még nem értek Vonában, hogy miért rajong annyira Erdoganért és az általa képviselt politikai vonalban. Aki képes egy ilyen emberre felnézni, az nem normális.
2019. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
*vonalért
2019. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!