Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért változott meg ennyira a...

Miért változott meg ennyira a "Pride" szó jelentése Magyarországon?

Figyelt kérdés

10-20 éve a Pride szó magát a férfiasságot,a fizikai erőt,az erőszakot jelentette.

Ma meg a Pride szóról a melegek,LMBTQ és a liberalizmus jut az emberek eszébe.


Pride régen:

[link]


Pride most:

[link]



2019. aug. 12. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert amihez a liberálisok hozzányúlnak szarrá válik.
2019. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Jézusfsza te nem tudsz angolul ennyit?
2019. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pride angolul büszkeséget jelent.
2019. aug. 12. 01:46
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak régen voltak kigyúrt, erős, férfias melegek (habár nekem a képről nem ez jut azonnal eszembe). A mostanin is vannak hasonló izom mutogatók.

https://www.youtube.com/watch?v=FZTIf7WMUow

Szerintem elég sok meleg megjelenése nagyon férfias.


Erőszakos meg bárki lehet, nem kell hozzá férfiasnak lenni. Egy csomó van, aki rohadtul rád tapad és nem tudod levakarni sehogy vagy még rosszabb dolgokat csinál.


Szóval nem teljesen értem a kérdést.

Azt hittem alap, hogy az emberek nagyon máshogy néznek ki és nem is mindenkinek fétise ez a boxolós szerkó.

2019. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Büszkeség, felvonulás, gondolom" Bátran felvállaljuk,és 'büszkék vagyunk arra, akik vagyunk.'"
2019. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
*hogy nem kell szégyelniük magukat, behúzni a fülük, meg stb.
2019. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy régen a Pride a világ legkeményebb ketrecharc szervezete volt,ma meg a melegek vonulnak fel a Pride szó alatt
2019. aug. 12. 02:13
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Ma meg ez a legkeményebb felvonuló szervezet. Nem tudom, hogy mi a baj ezzel.

Kicsit olyan érzésem van, mintha degradálónak tartanád. Pedig nem tudom, hogy mitől jobb két egymást ronccsá elgyepáló ketrecharcos két felvonuló melegtől. Ráadásul néha ott is van verekedés.

2019. aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Pride felvonulás előbb volt, mint a ketrecharcos szervezet és 10 éve nehezen jelenthette, hiszen addigra Dreamnnek hívták.
2019. aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy egyszerű a Pride a feledés homályába merült és az UFC jelenti férfiasságot,a fizikai erőt,az erőszakot. Angol nyelvű wikipedia oldalon elolvashatod, hogy mi történt a Pride szervezettel.
2019. aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!